• Novinka

Celebration Fizz LIMITED EDITION

339 Kč
339 Kč/za kus
Osvěžující a perlivý fermentovaný nápoj z panenské kokosové vody v limitované edici vhodný pro slavnostní chvíle nebo víkendové posezení s přáteli. Díky přirozeně sladké kokosové vodě z thajských mladých kokosů odrůdy Nam Hom, která je hlavní ingrediencí, je Celebration Fizz příjemně nasládlý i bez dodatečného oslazení.
Zjistit více ↓

O produktu

Oslavte první slunečné dny se sklenkou lahodného perlivého nápoje z panenské kokosové vody! Celebration Fizz jsme Vám poprvé představili krátce před Vánoci jako limitovanou edici v lahvičce o objemu 330 ml. Nadchnul Vás tolik, že se daná edice vyprodala během několika dnů. Proto jsme se rozhodli oslavit příchod jara další limitovanou edicí této dobroty – tentokrát dokonce v láhvi o objemu 750 ml, abyste skleničku mohli nabídnout i svým blízkým!

Pokud se však bojíte, že by Vám Vaši nejbližší mohli vypít celou láhev a pro Vás by nic nezůstalo, doporučujeme objednat raději alespoň dvě. V této limitované edici máme totiž k dispozici pouze 180 kousků.

Základní ingrediencí tohoto nápoje je panenská kokosová voda z thajských mladých kokosů. Tuto vodu fermentujeme přátelskými bakteriemi a kvasinkami, které z ní vytváří osvěžující a jiskřivý nápoj s nízkým obsahem alkoholu (1–2 % obj.), jež při fermentaci přirozeně vzniká. Kromě kokosové vody, přátelských bakterií a kvasinek neobsahuje Celebration Fizz nic dalšího. I proto je ideální zdravou alternativou k uměle doslazovaným slavnostním nápojům.

Celebration Fizz je v raw kvalitě, tedy bez ošetření vysokou teplotou. Díky tomu si zachovává veškeré své cenné přírodní látky. Bohatý je především na draslík, sodík, fosfor, hořčík a antioxidanty a je také optimálním zdrojem hydratace, čímž jistě potěší každou buňku ve Vašem těle.

Celebration Fizz je nejlepší čerstvý. Při správném skladování v lednici však vydrží až několik týdnů od data dodání. Po otevření jej doporučujeme ihned spotřebovat, aby nepřišel o své bublinky – jsme si však jistí, že poté, co jej poprvé ochutnáte, obratem zmizí! Každá lahev je zcela unikátní díky stále probíhající sekundární fermentaci, která se v lahvi odehrává až do jejího otevření. V rámci jedné limitované edice tedy můžete objevovat různé chutě!

Objem: 750 ml

Složení

Složení: Panenská kokosová voda, kvasinkové kultury, bakteriální kultury.

Obsah alkoholu 1–2 %

Případný zákal není na závadu.

Výživové hodnoty

SMOOTHIE & DRINKY

Slavnostní pomerančovo-zázvorová Mimosa

Mimosu alias oblíbený americký koktejl si s tímto receptem můžete připravit s…

Číst celé →