Startovací balíček na výrobu Yoguardu (XXL)

98,92 €

Rodinná sada pro výrobu veganského kokosového Yoguardu s živými probiotickými kulturami pro opravdové nadšence.

Nähere Informationen↓

Über das Produkt

Lahodný veganský Yoguard z kokosové dužiny si hravě vyrobíte doma pomocí výkonného mixéru. Krom mixéru potřebujete ještě místo v mrazáku. V balíčku najdete suroviny na čtyři várky po 2 litrech, dohromady tedy 8000 ml Yoguardu.

Součástí balíčku je velký termobox, ve kterém vše zfermentujete, kešu pomazánka, která Yoguardu dodá ještě větší šmrnc (můžete ji použít před i po fermentaci, vystačí na 6 litrů Yoguardu), probiotika Yoguard (10 kapslí, na 10 litrů Yoguardu), probiotika Superhuman (dodají Yoguardu terapeutické probiotické účinky, 10 kapslí, stačí na 10 litrů) a řecká probiotika (5 kapslí, na 5 litrů Yoguardu). Samozřejmě v balení najdete i manuál, kde vám prozradíme všechny naše tajné triky na ten nejlepší jogurt pod sluncem. Online recept na výrobu najdete tady.

Volitelně si můžete doobjednat litrové sklenice a další doplňky.

Stačilo by vám menší množství? Vyzkoušejte nás základní jogurtový balíček.

Poštovné platíme samozřejmě my.

Trvanlivost:

Kokosová voda Royal Virgin 946 ml - Po rozmražení vydrží minimálně 4 dny v lednici. Zamražená vydrží až několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu.

Dužina z mladého kokosu (větší) – 1 kg - Po rozmražení vydrží minimálně 3 dny v lednici. Zamražená vydrží až několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu.

Kokosová pomazánka kešu – 300 g - trvanlivost několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu.

Probiotika Yoguard na kokosový jogurt 10 kapslí - trvanlivost několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu. Probiotika je ideální uchovávat v mrazáku.

Probiotika Superhuman - trvanlivost několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu. Probiotika je ideální uchovávat v mrazáku.

Probiotika na řecký jogurt v kapslích - trvanlivost několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu. Probiotika je ideální uchovávat v mrazáku.

 

CZ-BIO-002 Landwirtschaftliche Produktion außerhalb der EU BIO – Produkt der ökologischen Landwirtschaft