Kokosový detox 9 BASIC

2 999 Kč

9denní energizující program. Slouží jako ochutnávka nového životního stylu. Pročistíte si mysl i tělo a zaměříte pozornost sami na sebe.

  • První tři dny jsou přípravné, naučíte se několik užitečných technik.
  • Další tři dny přichází řada na samotný detox založený na pití panenské kokosové vody s mladým ječmenem.
  • Poslední tři dny budete zapojovat své nové zážitky do Vašeho každodenního života. 

BASIC detox znamená získání radosti ze života. Detox je vhodný i při práci a rodinných povinnostech, potřebujete hodinu času denně a během detoxu možnost více odpočívat. A pak už Vám stačí trocha místa v mrazničce a odvaha.

Jak kokosový detox funguje zachytila biohackerka a tvůrkyně projektu Hoř pomalu Veronika na tomto videu (popisuje delší, 21denní program).

 

Zjistit více ↓

O produktu

Proč si dát úvodní detox? Ochutnáte, jaké změny v životě můžete dosáhnout sami. Poznáte několik nových oblastí životního stylu a naučíte se je efektivně využívat. A mezitím kokosová voda doplní Vaše tělo energií a lehce pročistí žaludek i střeva.

Jak takový detox vypadá? Naučíte se dýchací cvičení, přidáte do svého života více pohybu a naučíte se zbavit zbytečných stresorů ve Vašem životě. Pevnou stravu nahradíte na několik dní panenskou kokosovou vodou a mladým ječmenem. To jsou jen střípky – doporučujeme si nejdříve pečlivě prostudovat podrobné informace o kúře v sekci Detox a na našem blogu.

Každý den se dozvíte něco nového. Po 9 dnech z toho to nejlepší převezmete do svého každodenního života.

Každý den strávíte programem zhruba hodinu času. 

Vše potřebné k detoxu dostanete ve 2 dávkách - přípravný balíček na začátku kůry a balíček s "jídlem" během prvních dní Vašeho programu.

Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, ve které budeme společně sdílet, jak jsme na tom.

NĚCO NAVÍC: Detoxikační kúru můžete věnovat jako dárek. Chcete-li věnovat jako dárek detox BASIC, napište nám, poukázku Vám pošleme.

P.S.: detox je určen pro zdravé osoby. Máte-li zdravotní problémy, prosím, konzultujte detox se svým lékařem.

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství