Doprava

kosik

Když si objednáš, nemusíme naštěstí kokosy posílat až z palmy.

RGB_palma

Dodání většinou druhý, nejpozději třetí den

Tvoji objednávku zaplacenou do 9:00 (anebo na dobírku) expedujeme přes kurýra DPD v nejbližší pracovní pondělí, úterý a středu, u tebe je většinou do 24, nejpozději do 48 hodin. Na Slovensku to je většinou do 48 hodin.

Jakmile zásilku předáme DPD, pošlou ti SMS s možností upravit místo doručení. V doručovací den ti přijde SMS s časovým oknem doručení.

Od druhé objednávky můžeš platit na dobírku! Tu první prosím zaplať kartou či bankovním převodem. U objednávek na Slovensko zatím dobírka není možná.

screenshot_4
RGB_socio

Odběrná místa

Aktuálně připravujeme osobní odběr po celé ČR.

DARKBAL

Péče o mražené kokosové vody a dužiny

Zmražené zboží posíláme v termoboxech, a to tak, že jsou vždy plné, a vydrží zmražené 2 - 3 dny.

První tři termoboxy máš zdarma, pak si objednáš v rámci objednávky i odvoz termoboxů. Pokud bys nám je nechtěl/a vracet, tak nám za další malý a střední termobox zaplatíš 50 Kč a za velký 100 Kč.

Při stanovení trvanlivosti mraženého zboží je kalkulováno i s tím, kdyby se zboží při přepravě částečně rozmrazilo. Díky tomu, že kokos není živočišného původu, tak mu nevadí částečné rozmražení. Vadí mu, až když se ohřeje nad 5 stupňů Celsia. Stačí, aby bylo zboží alespoň z 50% zmražené, izolace termoboxu pak zajistí, že teplota nestoupne nad 5 stupňů. Vodu či dužinu pak lze znovu zamrazit či konzumovat bez jakýchkoliv změn kvality.

Dorazilo-li ti zboží rozmražené z více než 50%, či jinak poškozené, vrátíme ti za něj peníze.

Termobox můžeš po dvou nebo třech objednávkách vrátit kurýrovi. Při dokončení objednávky zaškrtneš "chci vrátit termobox". Budeš eko a my budeme rádi!

V ČR je cena dopravy 100 Kč. V případě objednávky nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Na Slovensku je cena dopravy 150 Kč. V případě objednávky nad 1 500 Kč je doprava také zdarma.

Některé produkty mají automaticky dopravu zdarma - ochutnávkový balíček a oba dárkové balíčky.

Užij si nakupování u nás!