Keefizz. Explosive.

99 Kč
99 Kč/za kus

Limitovaná edice kokosového keefiru, vyzrátého v lahvičkách. Je opravdu perlivý a lahvičky jsou nekonečné, obsah vám roste před očima. Je energizující a velmi kyselý. Na jazyku vytváří ostré "zing".

Keefir je alternativa kefíru vyrobená pouze z mladého kokosu, probiotik a vody. 

Tuto edici si lze z důvodů výbušnosti objednat pouze pomocí chlazené přepravy nebo vyzvednout v Úvalech. Až do konzumace je nutné lahvičky chladit, pro dosažení efektu "hrnečku vař" lahvičku hodinu před konzumací vyndejte do pokojové teploty.

Zjistit více ↓

O produktu

Žádná z použitých surovin nebyla nijak tepelně ani tlakem upravená, a tak, stejně jako Yoguard Symbiotic kombinuje přirozeně se vyskytující enzymy a antioxidanty z mladého kokosu s 20 přidanými bakteriálními kulturami. Tyto kultury jsou převážně ze sady Superhuman, čili přirozeně lidské kmeny probiotik, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života.

Obsahuje přes 300 miliard probiotických kultur v jednom litru, společně s prebiotickou vlákninou  “galactomannan”, která jim ve střevech poskytne optimální výživu. Doporučujeme konzumovat postupně, v množství vzrůstajícím ze 100 na 500 mililitrů dvakrát denně. 

Složení: Filtrovaná voda, bio kokosová dužina z mladého kokosu, bio panenská kokosová voda, probiotika.

V Keefiru najdete stovky miliard těchto přátelských probiotických kultur:

• Směs probiotik Superhuman (L. Acidophilus, L. Salivarius, L. Brevis, L. Casei Subspecies Casei, L. Fermentum, L. Gasseri, L. Helveticus, L. Plantarum, L. Reuteri, L. Casei Subspecies Rhamnosus, S. Thermophilus, E. Faecium, B. Longum, B. Bifidum, a B. Infantis.) 

• Další probiotické a jogurtové kultury - Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus acidophilus NCFM, Streptococcus thermophilus

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C. Trvanlivost je minimálně 14 dní od data dodání.

 

Objem: 250 ml

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství