Kokosový detox 21 GRATITUDE

5 999 Kč
Balíček doručujeme nadvákrát - den před začátkem programu a 5.-6. den.

21denní energizující program. Další běh probíhá od 6. do 26. června. Objevíte vděčnost, radost z každodenních činností, klid, svůj střed a čistou mysl.

V tomto balíčku získáte navíc zápisník Navždy Vděčný, ve kterém si můžete evidovat své vděčnosti a též se inspirovat, jak s tématem vděčnosti dále pracovat. Také získáte velké balení kokosového yoguardu ULTRA, který vás povzbudí během třetího týdne detoxu. 

100 korun z každého prodaného detoxu půjde na dobročinné účely, účastníci se budou moci zapojit do výběru projektů.

  • První týden je přípravný, naučíte se několik užitečných technik.
  • Druhý týden přichází řada na samotný detox založený na pití panenské kokosové vody se šťávou z celeru řapíkatého a zázvoru.
  • Třetí týden budete zapojovat své nové zážitky do Vašeho každodenního života. 

Gratitude detox je zaměřený na prohloubení důvěry v život. Detox je vhodný i při práci a rodinných povinnostech, potřebujete hodinu času denně a během detoxového týdne možnost více odpočívat. A pak už Vám stačí trocha místa v mrazničce a odvaha.

Jak kokosový detox funguje zachytila biohackerka a tvůrkyně projektu Hoř pomalu Veronika na tomto videu.

Zjistit více ↓

O produktu

Proč se vyplatí dát si detox? Je to komplexní program, který pročistí Vaši mysl a nabije Vaše tělo novou energií. Poznáte několik nových oblastí životního stylu a naučíte se je efektivně využívat. A mezitím kokosová voda nabije Vaše tělo energií, pročistí žaludek i střeva, nastartuje zdravé spalování tuků a rozjasní pleť. 

Jak takový detox vypadá? Naučíte se dýchací cvičení, oil pulling, ponoříte se do meditací, přidáte do svého života více pohybu a naučíte se zbavit zbytečných stresorů ve Vašem životě. Pevnou stravu nahradíte na několik dní panenskou kokosovou vodou a mladým ječmenem. To jsou jen střípky – doporučujeme si nejdříve pečlivě prostudovat podrobné informace o kúře na našem blogu.

Každý den se dozvíte něco nového. Po 21 dnech dnech z toho to nejlepší převezmete do svého každodenního života.

Každý den strávíte programem zhruba hodinu času. Minimálně půlhodinu ušetříte tím, že nebudete jíst pevné jídlo, anebo ho v integrační fázi budete jíst méně. 

Vše potřebné k detoxu dostanete ve 2 dávkách - přípravný balíček na začátku kůry a balíček s "jídlem" v průběhu 1. týdne Vašeho programu.

Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, ve které budeme společně sdílet, jak jsme na tom.

2. týden programu pořádáme webinář, ve kterém se vzájemně podpoříme a autor detoxu Filip Říha odpoví Vaše dotazy.

NĚCO NAVÍC: Detoxikační kúru můžete věnovat jako dárek. Chcete-li věnovat jako dárek květnový detox, napište nám, poukázky připravujeme.

P.S.: detox je určen pro zdravé osoby. Máte-li zdravotní problémy, prosím, konzultujte detox se svým lékařem.

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství