Probiotika Superhuman

299 Kč

Nejlepší námi poznaná probiotika ke zvýšení terapeutického potenciálu kokosového Yoguardu. Obsahují 15 přátelských probiotických kmenů, které jsou přirozeně lidské, rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života. Výrobcem směsi Superhuman je americká firma Elemental Wizdom

Obsahují 15 lidských kmenů - L. Acidophilus, L. Salivarius, L. Brevis, L. Casei Subspecies Casei, L. Fermentum, L. Gasseri, L. Helveticus, L. Plantarum, L. Reuteri, L. Casei Subspecies Rhamnosus, Streptococcuus Thermophilus, E. Faecium, Bifidobacterium Longum, B. Bifidum, and B. Infantis.

Zjistit více ↓

O produktu

Dávkování při přímém užívání je 1-3 kapsle denně nalačno (ideálně ráno). První týden začněte s 1 kapslí, druhý týden navyšte na 2, třetí na 3. Probiotická kúra trvá 30-180 dní a doporučujeme ji konzultovat s lékařem. 

V kokosovém Yoguardu se výborně množí. Z 1 kapsle uděláte litr silného či 2 litry středně silného Yoguardu. Případně můžete použít 2 kapsle na půl litru hustší směsi pro vytvoření tzv. fermentačního startéru.Pro lepší chuť, vůni a konzistenci Yoguardu je doporučujeme doplnit probiotiky Yoguard v poměru kapslí 1:1.

Počet kusů: 10 kapslí po 500mg, k přímému užití či výrobě Yoguardu.