Státní svátek 28.10. - Nedoručujeme a neodesíláme

Snídaňový balíček malý

19,72 €
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Snídaně je základ. Dobrá snídaně je samozřejmost. Lahodná a zdravá snídaně s Wild & Coco, to je snídaňový rituál. Proto jsme pro vás připravili balíček plný lahodných produktů Wild & Coco, které vám doplní energii na celý den, rozzáří vaše ráno a ještě podpoří imunitu skrze miliardy přátelských bakterií, které se nacházejí v našich fermentovaných produktech.

 

Zjistit více ↓

O produktu

V balíčku je část produktů jako základ a k nim si můžete přiobjednat další delikatesy dle vaší chuti a výběru, to vše v cenově výhodném balení.

V základu balíčku naleznete fermentované produkty, které díky miliardám přátelských bakterií podpoří vaši imunitu a zažívání, a bezlepkovou Granolu Maca & Cacao, která díky svému složení podporuje schopnost koncentrace a vyživuje mozek.

Balíček si můžete doplnit ceremoniálním kakaem Elimba, které jakožto superpotravina má samo o sobě nespočet účinků od toho, že podporuje dobrou náladu až po to, že uvolňuje průdušky. Dále si jej můžete rozšířit o kokosové pomazánky, které jsou tak lahodné, že jsou sice trochu návykové, ale obsahují zdravé tuky, takže je můžete mlsat bez výčitek. A nakonec si můžete přidat i mražené ovoce, to obsahuje spousty vitamínů a především je díky rychlému zmrazení uchované čerstvé. Nejlépe pak chutná jídlo z misky z kokosu – pro snídaňový rituál jako dělané.

 

Trvanlivost produktů:

Chlazené produkty skladujte při teplotě od 1 do 5 °C, jejich trvanlivost je minimálně 14 dní od data dodání. Ostatní výrobky skladujte v pokojové teplotě a jejich trvanlivost je minimálně 2 měsíce od dodání. Datum spotřeby je vždy uvedeno na obalu výrobku.

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství