Symbiotic Coconut Spread BIO

179 Kč
179 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Fermentovaná stále zrající pomazánka z mladého kokosu. Krémovitá, kyselá, s vysokou koncentrací probiotických kultur Superhuman. Více o tom, jak fungují bakterie Superhuman, se dočtete na našem blogu.

 

Zjistit více ↓

O produktu

Má až polarizující chuť (hodí se k ovoci), funkční složení a více možností použití. Stejně jako další produkty řady Symbiotic je plně raw, čili bez tepelné či tlakové úpravy, kombinuje přirozeně se vyskytující enzymy a antioxidanty z kokosu s 20 přidanými bakteriálními kulturami. Tyto kultury jsou převážně ze sady Superhuman, čili přirozeně lidské kmeny probiotik, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života.

Minimální trvanlivost od dodání je 14 dní, při skladování v teplotě od 1 do 5 °C.Objem: 300 g

Složení

BIO kokosová dužina z mladého kokosu, filtrovaná voda, probiotické kultury Superhuman, jogurtové kultury. V pomazánce najdete stovky miliard těchto přátelských probiotických kultur: • Směs probiotik Superhuman (L. Acidophilus, L. Salivarius, L. Brevis, L. Casei Subspecies Casei, L. Fermentum, L. Gasseri, L. Helveticus, L. Plantarum, L. Reuteri, L. Casei Subspecies Rhamnosus, S. Thermophilus, E. Faecium, B. Longum, B. Bifidum, a B. Infantis.) • Další probiotické a jogurtové kultury - Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus acidophilus NCFM, Streptococcus thermophilus

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Veganské kokosové řezy s Cocoguardem

Mlsání bez výčitek je náš obor! Pusťte do přípravy lahodných kokosových řezů s…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Mini donutky se slaným karamelem

Raw cukroví se o Vánocích těší stále větší oblibě, protože je rychlé, zdravé a…

Číst celé →
SMOOTHIE & DRINKY

Cocofirová zálivka

Jelikož pro nás Cocofir znamená báječné osvěžení a zároveň skvělý doplněk nejen…

Číst celé →