• Symbiotic Coconut Spread BIO

Symbiotic Coconut Spread BIO

Fermentovaná stále zrající pomazánka z mladého kokosu. Krémovitá, kyselá, s vysokou koncentrací probiotických kultur Superhuman. Více o tom, jak fungují bakterie Superhuman, se dočtete na našem blogu.

 

Zjistit více ↓
BIO RAW
7,08 €

Má až polarizující chuť (hodí se k ovoci), funkční složení a více možností použití. Stejně jako další produkty řady Symbiotic je plně raw, čili bez tepelné či tlakové úpravy, kombinuje přirozeně se vyskytující enzymy a antioxidanty z kokosu s 20 přidanými bakteriálními kulturami. Tyto kultury jsou převážně ze sady Superhuman, čili přirozeně lidské kmeny probiotik, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života.

Minimální trvanlivost od dodání je 14 dní, při skladování v teplotě od 1 do 5 °C.Výroba a složení yoguardu

BIO kokosová dužina z mladého kokosu, filtrovaná voda, probiotické kultury Superhuman, jogurtové kultury. V pomazánce najdete stovky miliard těchto přátelských probiotických kultur: • Směs probiotik Superhuman (L. Acidophilus, L. Salivarius, L. Brevis, L. Casei Subspecies Casei, L. Fermentum, L. Gasseri, L. Helveticus, L. Plantarum, L. Reuteri, L. Casei Subspecies Rhamnosus, S. Thermophilus, E. Faecium, B. Longum, B. Bifidum, a B. Infantis.) • Další probiotické a jogurtové kultury - Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus acidophilus NCFM, Streptococcus thermophilus

BIO RAW
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

na 100 g

Kalorie 139  
Tuky 14,2 g  
Nasycené 13,3 g  
Sacharidy < 0,3 g  
Z toho cukry < 0,3 g  
Vláknina 4,8 g  
Bílkoviny 1,6 g  
Sůl < 0,1 g  

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi