Yoguard Symbiotic v kyblíku

2 499 Kč
2 499 Kč/za kus

Nejvíce funkční produkt naší nabídky. Lahodný fermentovaný hustý krém s vysokou koncentrací probiotických kultur “Superhuman”. Zpočátku má nasládlé aroma, je možné ho dofermentovat položením do teplé vody na 2-4 hodiny. Je vhodný pro ty, kdo chtějí dopřát svému střevnímu mikrobiomu 20 účinných probiotických kmenů. Více o tom, jak fungují bakterie Superhuman, se dočtete na našem blogu. Gastrobalení se hodí pro velkou rodinu anebo různé druhy výroby. 

Yoguard je rostlinná alternativa jogurtu vyrobená pouze z mladého kokosu, probiotik a kokosové vody. Nic víc. V mladém kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských probiotických kultur. Díky přírodním vlastnostem mladého kokosu má lahodnou jemně kyselou chuť. Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Je přirozeně bez cukru a hodí se pro nízkosacharidovou dietu i pro paleo životní styl. Spojuje zážitek, každodenní rituál a zdraví.

 

Zjistit více ↓

O produktu

Yoguard Symbiotic nebyl nikdy upraven teplem ani tlakem. Díky tomu stále zraje, což poznáte na chuti i na síle. Nabízí unikátní kombinaci antioxidantů a enzymů z mladého kokosu, společně s probiotickým potenciálem 20 přidaných kmenů, zejména ze sady “Superhuman”. Jedná se o přirozeně lidské kmeny prodiotik, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky v mnoha oblastech života. 

Obsahuje přes 500 miliard probiotických kultur v jednom kg, společně s prebiotickou vlákninou  “galactomannan”, která jim ve střevech poskytne optimální výživu. Doporučujeme konzumovat postupně, v množství vzrůstajícím z 50 na 250 gramů dvakrát denně. 

Pro zájemce o domácí výrobu dodáváme též sadu pro vlastní výrobu Yoguardu včetně probiotické směsi Superhuman.

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C.

Objem: 5 000 g

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství