• Atreyův Foodies balíček
 • Atreyův Foodies balíček
 • mražené

Atreyův balíček

Atrey je zakladatelem WILD & COCO, milovníkem originálních chuťových kombinací a experimentů s živými produkty. Díky jeho zálibě neustále zkoušet nové receptury a vylepšovat ty již vzniklé jsou naše produkty dotaženy do poslední lahodné tečky. 

 

Čtveřice Sesame Bread, Fermento Pesto, BIO hrachový tempeh a Black Tahini patří k variantě Atreyových oblíbených, funkčních večeří. 

 

Balíček je ideální pro ty, kteří potřebují jak vyživit, tak ušetřit čas.

 

Zjistit více ↓
Mražené zboží! Omlouváme se, ale z důvodu udržení čerstvosti nelze tento produkt dopravit na všechny adresy. Zkontrolujte prosím možnosti dopravy.
549 Kč
Za tento produkt získáte 27 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně pozítří.
Možnosti dopravy

Chcete večeřet jako zakladatel WILD & COCO?

 

Pokud jste kývli, blahopřejeme – čeká vás gurmánský zážitek z neobvyklých chutí, který vyživí celé tělo! Atrey, zakladatel, WILD & COCO, je totiž milovníkem originálních chuťových kombinací, které často sdílí se svým týmem. A právě díky sdílení, zkoušení a experimentování u nás vznikají nejlepší kombinace a varianty produktů.

 

Co v balíčku najdete?

 • Bio hrachový tempeh
  Oblíbený náhražka masa mezi vegany, která vedle zdroje bílkovin poskytne tělu prebiotickou vlákninu a vyživí tak prospěšné bakterie ve vašich střevech.

 • Sesame Bread
  Kváskový, bezlepkový a veganský bochník plný živin vonící po sezamu s jemnou oříškovou chutí. 

 

 • Fermento Pesto BIO
  Na tenhle produkt nedá dopustit ani jeden ze členů WILD & COCO týmu. Výživově i chuťově unikátní pesto z kimchi, tahini a kvalitních probiotik posílí střevní mikrobiom a pokrmům dodá finální tečku.

 

 • Black Tahini BIO
  Krémové potěšení z černého sezamu, který pomáhá zpravidelnit trávení a regulovat hladinu cukru v krvi. Hodí se do salátových zálivek, dipů i coby ozdoba ranní smoothie bowl.

 


Jak si s balíčkem připravit rychlou večeři?

Atrey nejdřív provoní celou kuchyni tím, že v troubě rozpeče Sesame Bread. Stačí 30 minut na 200 stupňů a domácnost voní jako pekařství.

 

 

Mezitím si nakrájí tempeh na 0, 5 cm silné plátky, které potře směsí kvalitní sojové omáčky s olivovým olejem a přidá do trouby k rozpékajícímu se chlebu po 25 minutách pečení chleb, na cca 10-15 minut, aby křupal, ale nebyl vysušený. Po přidání tempehu sníží teplotu v troubě na 160 stupňů. Tím se celý proces příjemně zpomalí a olivový olej nepřepálí. 

 


A teď už to stačí jen celé propojit:
Na krajíc chleba natřete bohatou vrstvu Fermento Pesta, poklaďte tempehem a zakápněte Black Tahini, které celé kombinaci dodá ještě zemitější chuť a zdroj kvalitních tuků.

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi