Objevujte kokos.

Veganský lava cake s kakaem Elimba

Příval lahodné chuti s kakaovým opojením v půvabných lava cake. Dáte si?

Číst celé →

Mandlovo-malinové tartaletky

Věděli jste, že se maliny mohou pyšnit mimo jiné vysokým obsahem vitaminu C? Abyste si jejich přednosti mohli vychutnat, připravili jsme pro vás nejen krásně vypadající, ale i božsky chutnající tartaletky. 

Číst celé →

Veganské bananoffee cupcakes

Kdo by nemiloval cupcaky! Nechte na jazyku rozplynout tu báječnou kokosovo-karamelovou chuť a a vychutnejte si dezert, který, ač těžko uvěřit, bude milovat i vaše tělo. 

Číst celé →

Višňová srdíčka s čokoladou

Láska má mnoho podob. Ta višňová, která miluje čokoládu může doprovodit vaši odpolední kávu, a to jak jinak než ve tvaru srdce! 

Číst celé →

Jogurtovo-matchové dortíčky s bílou čokoládou

Milujete Matchu a naše prebiotické produkty? V tom případě si u těchto dortíčků přijdete na své.

Číst celé →

Veganský bramborový salát s Cocomayo

Příznivci klasického bramborového salátu si v tomto salátku rozhodně přijdou na své. Rychlý, snadný a prebioticky lahodný s naší jedinečnou prebiotickou majonézou Cocomayo. 

Číst celé →

Zelný salát s praženými mandlemi

Jarní období detoxu přímo volá po zelí ve všech možných formách a kombinacích. Už jste ho vyzkoušeli s Cocomayo? Že ne? Tak  to musíte napravit!

Číst celé →

Kukuřičná kaše s borůvkovým želé

Bobuloviny jsou oblíbeným ovocem, které poskytuje širokou škálu rozmanitých chutí. Radost dělají i našemu tělu, na které mají blahodárné účinky. Dopřát si je můžete například v kukuřičné kaši s borůvkovým želé. Co říkáte?

Číst celé →

Asijské sezamové tofu s pak choi

Brukev čínská neboli pak choi patří mezi příbuzné mangoldu a představuje velkou zásobu živin. V receptech na asijský způsob navíc vyniká její jemná chuť. Vyzkoušejte ji v kombinaci se sezamovým tofu!

Číst celé →

Hokkaido salát s kapustou, grilovaným tempehem a Cocomayo

Ne nadarmo se hráškovému tempehu přezdívá svíčková mezi tempehy. Ten se díky své jemné chuti a křehkosti těší velké oblibě nejen mezi příznivci bezmasé stravy. Připravte si jej v kombinaci s dýní hokkaido a vykouzlíte si tak originální salát, který budete milovat. 

 

Číst celé →

Zeleninový krém s řasou nori

Zeleninové krémy s jemností kokosového mléka, kdo by je nemiloval! Odteď je ale budete díky této inspiraci rádi vyšperkovávat mořskými řasami. Nevěříte? Vyzkoušejte.

Číst celé →

Exotický mango salát s řasou Nori

Že je znáte jenom v sushi? To je možné. Řasy Nori v sobě však skrývají mnohem více možností, skvěle se hodí do lehkých salátků, ve kterých zastoupí velké množství bílkovin, vitaminu a minerálů. Tak hurá na ně!

Číst celé →