Objevujte kokos.

Smoothie s řapíkatým celerem

V dnešním uspěchaném světě je důležité pečovat o své zdraví a cítit se dobře. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je konzumace zdravých a výživných nápojů. Připravili jsme pro vás recept na osvěžující zelené smoothie s řapíkatým celerem, které vám dodá energii a podpoří vaše zdraví. 

Číst celé →

Pečený jogurt s borůvkami

Snídaně, se kterou provoníte celou domácnost a překvapíte všechny, pro které ji připravíte. I sebe sama! Pečený jogurt může být i jednoduchou a zdravou variantatou dezertu. Připraveni ochutnat něco nového?

Číst celé →

Mango overnight oats

Chuťově vděčné a sezónně variabilní overnight oats jsme tentokrát zkombinovali s naším mangovým Biotic Cocoguardem a lyozilizovaným ovocem. Zapojte do přípravy i děti a nechte je, ať si svoji skleničku naplní dle fantazie! 

Číst celé →

Chia-kokosová mléčná rýže

Že vám zbyla rýže ze včerejšího oběda? Výborně, tak to máte základ na lahodnou snídani! Ale i kdyby nezbyla, pojďte tuhle rýžovou kaši vyzkoušet. Je jednoduchá, krémová, tělu dodá sílu na celý den a dá se krásně variovat se sezónním ovocem.

Číst celé →

Borůvkové tofu knedlíčky

Vyzkoušejte low-carb a veganskou variaci na ovocné knedlíky, která se perfektně hodí na nedělní brunch. Tofu knedlíčky jsou plné bílkovin a příprava může zabrat jen 30 minut. 

 

Číst celé →

Veganská velikonoční nádivka

Co si letos odlehčit jarní jídelníček a vyzkoušet tradiční nádivku trochu netradičně? Nebudete litovat – s naším lahodným tempehem má výživnou, uspokojivou chuť a díky cizrnové mouce je navíc bezlepková. Bude si skvěle rozumět s mladými kopřivami i baby špenátem.

Číst celé →

Velikonoční veganské brownies

Připravte svým přátelům či rodině tuto čokoládovou radost (nejen) k oslavám jara. Veganské brownies slazené xylitolem můžete připravit i v sugar-free verzi a dozdobit čímkoliv, co vás napadne.

Číst celé →

Upečte si s dětmi jednoduché veganské muffiny!

Tento dezert je ideálním receptem pro děti či neohlášené návštěvy. Můžete do nich použít jakékoliv sezónní nebo mražené ovoce. My si vybrali čerstvé jahody.

Číst celé →

Zdravější varianta tradičního Apple Crumble

Apple Crumble je kouzelný ve své jednoduchosti i schopnosti přenést nás svou vůní do nostalgických, podzimně-zimních chvilek. Ale dá se připravit i během léta se sezónním a bobulovitým ovocem. My pro vás vytvořili veganskou variantu s vločkami.

Číst celé →

Burger s bezlepkovou bulkou z červené čočky

Připravte si s námi poctivý burger – od bezlepkové low carb bulky až po probiotický coleslaw! S naším Superfood Burgerem si však práci značně ulehčíte.

Číst celé →

Pikantní kaše s proteinem a sezónním ovocem

Zapojte do snídaně to, co právě roste na stromech (nebo vyčkává v zavařovačkách) a obohaťte svou ovesnou kaši s pikantní Pepper..Caramelade a jedlými květy. Nabídněte i svým nejbližším – uvidíte, že přehodnotí svůj pohled na ovesné kaše.

Číst celé →

Cookies z kokosové mouky s datlovou náplní

Tyto jednoduché a bezlepkové sušenky bez cukru se můžou stát variantou nedělní radosti ke kávě nebo zdravou alternativou vánočního cukroví. Datlová náplň jim dodá neodolatelnost a kokosová mouka skvělé výživové hodnoty.

Číst celé →