• Balíček Božská Snídaně

Božská Snídaně

To zní jako nadějný start dne, co myslíte? Ať už vstanete levou nebo pravou, s touhle snídaní se naladíte přesně na svoji flow a probudíte trávení i mysl. 

 

V balíčku najdete produkty z exkluzivní řady Symbiotic, která vyniká RAW kvalitou a vysokým obsahem kvalitních probiotik a skvěle si rozumí s křupavou granolou Coconut & Cacao, která obsahuje macu a další superfoods.
Zjistit více ↓
GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
649 Kč
Za tento produkt získáte 32 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně zítra.
Možnosti dopravy

To nejkrásnější poděkování tělu


I tak se dá popsat rituál, který vám do života přinese balíček Božská snídaně. Najdete v něm nejexkluzivnější produkty z řady Symbiotic a granolu, která si získala hlavně příznivce kvalitního kakaa.

A pokud si chcete své ráno povýšit na ještě vyšší úroveň, uvařte si ke snídani naše jedinečné Wild Cacao Ceremony!

Co vše balíček obsahuje?

  • 1 × Symbiotic Cocoguard 300 g
    Tento nepasterizovaný a vysoce živý člen naší extraligy vás příjemně osvěží jemně nasládlou chutí mladého kokosu. Ve sklenici na vás čeká 240 miliard přátelských bakterií ze speciálně vybraných kmenů přirozeně žijících ve zdravém lidském těle.

 

  • 3 × Symbiotic Cocofir 250 ml (Natural, Mango, Sour Cherry)
    Symbiotic Cocofir pomáhá zlepšovat zažívání a obranyschopnost a podporuje kvalitní spánek. Potěší vás jemně nakyslou kokosovou chutí, kterou kombinujeme s BIO mangem či višněmi. Jediné balení tělu přinese 63 miliard prospěšných bakterií.

 

Tato bezlepková granola obsahuje kvalitní kakao, macu a lněná, chia a konopná semínka. Tyto superpotraviny ocení hlavně váš mozek, který se rozjede na plné obrátky.

 

Hodnocení

Dalibor Pěšák 25. 8. 2022

Kombinace, kterou bych nečekal, ale její lahodnost mě překvapila úplně stejně.

5,0
1 hodnocení
Napište recenzi

Zeptejte se

Nikdo se ještě na produkt nezeptal. Buďte první!