• Balíček První strava
  • mražené

Balíček První strava

Balíček vytvořený speciálně pro maminky i jejich malé děti (od 1 do 3 let). 

Je to období, kdy maminky často přemýšlí, co volit jako ideální jídlo pro své děti. Chtějí pro ně zkrátka to nejlepší, což se ale často s představou a nabídkou okolního světa úplně neprolíná. Jako zásadní platí péče o střevní mikrobiom, jak u maminek, tak především u malých dětí. Předat dobré návyky stojí občas hodně úsilí.

 

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
Mražené zboží! Omlouváme se, ale z důvodu udržení čerstvosti nelze tento produkt dopravit na všechny adresy. Zkontrolujte prosím možnosti dopravy.
1 489 Kč
Za tento produkt získáte 74 cococreditů

Pomoci Vám v tom mohou naše produkty. K osídlení střev přátelskými bakteriemi využijete především ty fermentované. Do tohoto ochutnávkového balíčku jsme Vám proto přichystali ty nejdůležitější z nich. 

Vyzkoušet tak můžete naše Cocoguardy, které jsou vhodné jak pro maminky, tak pro malé děti. Pouze pokud s našimi fermentovanými výrobky začínáte, ochutnejte nejprve jemnější Zvolit můžete chuťově jemnější Natural Primebiotic Cocguard nebo  Natural Symbiotic Cocoguard.

A co mají tyto naše produkty shodné a v čem konkrétně, kromě chuti, se ještě liší?

Obě varianty jsou BIO a vyrobené z mladé kokosové dužiny a kokosové vody. Výsledné produkty obsahují pouze malé množství cukru. Jsou navíc přirozeně bez laktózy i kaseinu, bez zahušťovadel, umělých aromat či konzervačních látek. Jedná se stále o živé výrobky. Z použité kokosové vody i dužiny navíc získáte spoustu minerálů (hlavně draslíku, sodíku, hořčíku a fosforu) a také antioxidační protizánětlivé polyfenoly. Díky kokosové dužině navíc naše výrobky obsahují jedinečnou vlákninu galaktomanan, která je perfektním zdrojem potravy pro Váš spokojený přátelský mikrobiom. Rozdíl spočívá “pouze” ve spektru a množství probiotických kultur. 

Natural Primebiotic Cocogard obsahuje menší spektrum probiotic (celkem 6 druhů), což je i důvodem, proč je vhodnější, pokud s našimi výrobky teprve začínáte. Natural Symbiotic Cocoguard má intenzivnější chuť a pyšní se obsahem 28 bakteriálních kmenů. Jsou navíc nepasterizované, je u nich tedy zachována raw kvalita, o to více jsou živější. 

Do balíčku jsme Vám také přidali i ochucené varianty Biotic Cocofirů - vychutnat si tak můžete ten s mangovou či višňovou příchutí. Do obou je přidané pouze kvalitní ovoce, které je nabité vitamíny a prospěšnými látkami.

Pro dodání energie oceníte kokosové vody - jak naturální, tak tu s malinovou nebo mátovo-okurkovou příchutí. Všechny jsou doslova napěchované minerály a antioxidanty.

Do balíčku jsme zařadili také produkty, které pohladí svou čokoládovou chutí všechny vaše smysly. Kakao v nich dodá tělu mnoho důležitých prvků a minerálů, je zdrojem hořčíku podporující dobrý spánek a působící v prevenci proti křečím. Kromě toho kakao funguje díky obsahu dopaminu a tryptofanu jako přírodní antidepresivum.

Kokosové smoothie s ceremoniálním kakaem je vyrobené z kokosové vody, rozmixované kokosové dužiny a ceremoniálního kakaa, ochucené špetkou koření a kokosového cukru. 

Kokosovou pomazánku čokoládovou tvoří vybraná kombinace těch nejlepších ingrediencí pro chuť i funkčnost. Obsahuje chia semínka (jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na srdce, cévy a nervy i na fungování mozku) a kešu oříšky (bohaté např. na hořčík, jsou také zdrojem zdravých tuků). 

K snídani nebo třeba jen jako sladká tečka vás potěší i naše Strawberry Quinoa Coconut Granola. Je  veganská a zcela bezlepková, plná semínek a pufované quinoy, které jsou zdrojem plnohodnotných bílkovin. Lněná semínka dodají důležité omega 3-mastné kyseliny, kokosové chipsy zase rychlou energii. Lyofilizované jahody vyladí chuť k dokonalosti, navíc jsou v nich  zachovány díky formě sušení mrazem minerály i vitamíny. 

V balíčku najdete i jeden z našich fermentovaných zeleninových klenotů - Superhuman Flowerchi. Jedná se o variaci k tradičnímu kimchi, je ale jen jemně ochucené a nepálí. K základu z čínského zelí přidáváme brokolici, kukuřici, červenou papriku a namísto chilli špetku kari koření. Tato kombinace je speciálně fermentována probiotiky Superhuman, stejně jako naše Cocoguardy Symbiotic. Díky tomu obsahuje velké množství bakteriálních kmenů, která ráda osidlují lidská střeva.

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi