• Jahody BIO (mražené)
  • Jahody BIO (mražené)
  • mražené

Jahody BIO (mražené)

Čerstvé jahody sbírané z keřů – osladí váš den!

Jahody jsou ručně sbírány, umývány, čištěny a tříděny, aby dostaly tu nejvyšší péči a v té nejvyšší kvalitě se dostaly přímo k vám. Po roztřídění, čištění a kontrole jsou rychle zmrazeny, aby až je rozmrazíte, chutnaly jako byste je právě utrhli z keře. Nejsou tříděny podle velikosti, na chuti jim to ale ani trochu neubere - spíše naopak. U každé jahody ctíme její individualitu!

 

Zjistit více ↓
BIO
Mražené zboží! Omlouváme se, ale z důvodu udržení čerstvosti nelze tento produkt dopravit na všechny adresy. Zkontrolujte prosím možnosti dopravy.
99 Kč
Za tento produkt získáte 4 Cococredity
Skladem. U Vás bude pravděpodobně 21. 5. 2024.
Minimální expirace: 120 dní
Možnosti dopravy

Ovocný salát, dort, smoothie, bohatá snídaně plná barev, živin a chutí nebo lehká svačina? Vysoce kvalitní mražené bio ovoce zaručí, že si své oblíbené dobroty budete moci dopřát v jakémkoliv ročním období. Ty naše si totiž díky zmrazení zachovají účinné látky, a mohou být tak zdrojem živin po celý rok.

Vybrali jsme ty druhy ovoce, které jsou v případě BIO kvality výrazně odlišné od běžných druhů. Ať už s Yoguardem, Keefirem či Granolou budou tvořit harmonické přátelské prostředí a uspokojí nejen vaše chuťové buňky.

Pochází z kontrolovaných podmínek evropských zemí.

Skladujte při teplotě -18 °C. Minimální trvanlivost je 3 roky od data výroby, je-li zboží uchováváno ve správných podmínkách. Po rozmražení skladujte v teplotě do 5 °C a spotřebujte do 4 dní. Po částečném rozmrazení je možné znovu zamrazit.

 

Složení Jahody BIO (mražené)

100 % Bio jahody

BIO
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

Na 100g:

Energetická hodnota  154 kJ / 36 kcal 
Tuky  0,4 g
z toho nasycené 0 g
Sacharidy 6,5 g
z toho cukry  5,4 g
Bílkoviny 0,8 g
Sůl 12,5 mg
   

Hodnocení

Radka 20. 3. 2022

Jahody výborné chuti - jako ze zahrádky. Určitě vyzkoušejte a budete také nadšení.

5,0
1 hodnocení
Napište recenzi