• Biotic Cocofir Mango BIO
  • Biotic Cocofir Mango BIO
  • Biotic Cocofir Mango BIO
  • sleva 20%

Biotic Cocofir Mango BIO

Sladké mango se ve spojení s mladým bio kokosem a pečlivě vybranými kmeny přátelských bakterií proměnilo v tento unikátní produkt, který si zamilovali dospělí i děti.

Biotic Cocofir doplní do vašeho jídelníčku velkorysou dávku probiotik a krásně jej zapojíte do snídaňových kaší, smoothie i raw dezertů. V každém loku se nachází neuvěřitelných 5 miliard přátel a pozitivní účinky poznáte už po prvním týdnu užívání.

Mangový Biotic Cocofir bychom doporučili obzvlášť těm, kteří s našimi živými produkty začínají.

Cocofir doporučujeme skladovat při 1 – 5°C.
Více informací o Biotic Cocofiru najdete v popisu níže nebo v tomto článku.

Zjistit více ↓
Vědecké potvrzení aktivních bakterií ve studii Mikrobiologického ústavu AV ČR
80 % zákazníků pociťuje více radosti při pravidelné konzumaci
BIO LACTOSE FREE PLANT-BASED
79 Kč 63,2 Kč
Za tento produkt získáte 3 Cococredity
Objednejte si čerstvou várku, kterou brzy dokončíme. U Vás bude pravděpodobně 21. 5. 2024.
Minimální expirace: 14 dní
Možnosti dopravy
Nová dimenze funkčních potravin. 
Biotic je připravený na každou výzvu.

 

Biotic Cocofir jednoznačně patří mezi vlajkové lodě v naší flotile. Tento malý zázrak je technologicky i surovinově to nejlepší co nyní dokážeme vyrobit, tak aby byl produkt lahodný, vysoce funkční a cenově dostupný. Unikátní složení, chuť a následující pocit vás přivede k novému pohledu na svět. Krásně osvěží, hydratuje i zasytí. Jeho účinky nejlépe pocítíte při každodenní konzumaci.

 

Po dlouhém vývoji se nám podařilo usadit živé kultury do lahodné chuti a kompaktního balení. Bio fermentovaná bezlaktózová veganská alternativa kefíru obsahuje kultury Superhuman s přídavkem Lb. Reuteri pro silnější účinek a Lb. Plantarum pro lepší chuť. 

Biotic Cocofir je vyroben pouze z rozmixované dužiny a vody z mladého kokosu, které jsou fermentovány pomocí 30 bakteriálních kmenů, mezi nimiž je i 28 vysoce funkčních kmenů „Superhuman“. Biotic Cocofir obsahuje i citlivě ošetřenou a čistou filtrovanou vodu, aby byla jeho konzistence řidší než u Cocoguardů. Pro mnoho zákazníků je to nejlepší produkt z kokosu, který je velice energetický a osvěžující.

Navíc je v Biotic Cocofiru přirozeně obsažena vláknina galaktomanan vyskytující se v dužině mladého kokosu. Ta je ideální výživou pro přátelské bakterie, kterým se díky ní velice dobře daří, a mají tak o to vyšší účinnost. Podporují prosperitu střevního mikrobiomu a mohou posilovat nejen zdraví našich střev, ale i náš celkový pocit štěstí. Biotic Cocofir neobsahuje laktózu ani žádné jiné živočišné složky a je přirozeně bez lepku. Hodí se tak pro nízkosacharidovou či bezlepkovou dietu, paleo nebo vegetariánský a veganský životní styl.

 

Jakou má chuť

- Netradiční, vlastně ne-kokosovou

- Je výrazný a unikátní 

- Nezapomenutelný od prvního setkání 

- Medicína v kombinaci s lahodnou chutí 

 

Jak jej nejlépe využít

Cocofir je skvělý parťák pro každodenní zdravou svačinku. Můžete ho použít na perfektní snídani společně s naší Granolou a Spready. Skvěle vypadá v každé ledničce ale ještě lépe mu bude s vámi při sportu, intenzivních zážitcích a jako zasloužená odměna. Protože každý den je důvod k odměně.

Doporučujeme produkt skladovat při 1–5°C, protože při teplotách nad 5°C ožívá a může se začít projevovat. Třeba tak, že se snaží opustit sklenici.

Složení Cocofiru

Natural Biotic Cocofir* 53 % (filtrovaná pitná voda, kokosové pyré z mladéhokokosu* 46 % [kokosová dužina* 80 %, kokosová voda*20 %], směs bakteriálních kmenů Superhuman [Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L.paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivariusa, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B.bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L.brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici,Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcusthermophilus, prebiotická vláknina], další bakteriální kmeny [L. plantarum, L. reuteri], fermentační startér* [třtinový cukr*]), mangové pyré* 25 %, filtrovaná pitná voda, éterický olej pomerančový. *V bio kvalitě.

 

BIO LACTOSE FREE PLANT-BASED
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

na 100 g

Energie 196 kJ / 47,0 kcal  
Tuky 2,1 g  
z toho nasycené 1,9 g  
Sacharidy 5,9 g  
Z toho cukry 5,9 g  
Vláknina 1,9 g  
Bílkoviny 0,3 g  
Sůl 0  

Hodnocení

Gabriela 9. 2. 2023

Je krásně osvěžující, sladkokyselé s přídavkem kokosové chuti. Jemně perlí na jazyku. Je to výborná svačinka a nebo jako doplněk k jakémukoliv pokrmu

Eva 9. 2. 2023

Patří mezi moji nejoblíbenější příchuť kokosového kefíru. Zdravé a zároveň lahodné osvěžení. Pomohlo mi s problémy s trávením. Doporučuji

Miroslava Puškašová 2. 2. 2023

Miluju tenhle kokosový kefír. Obsahuje spousty prospěšných bakterií, takže je to takové pohlazení pro vaše bříško a mikrobiom. Oproti klasickému kefíru z mléka neobsahuje laktózu, takže je vhodný i pro ty, kteří se chtějí starat o svoje střeva a mají intoleranci laktózy.
A chuť je úžasně osvěžující, příjemně nakyslá. Hlavně v létě vás hezky zchladí.

Venuše D. 2. 2. 2023

první kefír, který jsem kdy ochutnala a hned láska, krásně nakyslý a přitom jemný.

Patricia 2. 2. 2023

Výborna svieža chuť, hlavne oceňujem že nieje veľmi sladký. Skvelý produkt ktorý sa bude objavovať v mojich objednávkach

Eliška Thomayerová 24. 1. 2023

Řekla bych, že tohle se dá popsat pouze slovy "Crème de la Crème". Naprosto ho miluju! Je krásně jemný, příjemně sladký a v mojí objednávce nikdy nesmí chybět. Kdybych musela objednávat už jenom jeden jediný produkt, bude to tenhle! :)

Lenka Orlová 23. 1. 2023

Můj nejoblíbenější produkt. Lehký a neuvěřitelně dobrý. Jako snídaně, svačina, když vás honí mlsná...Díky zralému mangu je chuť sladší. Jakmile otevřu, nikdy nevydržím nechat si část na později :)

4,9
8 hodnocení
Napište recenzi

Zeptejte se

Nikdo se ještě na produkt nezeptal. Buďte první!