Státní svátek 28.10. - Nedoručujeme a neodesíláme
  • Novinka

Chia Vanilla Primebiotic Cocoguard BIO

169 Kč
169 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Náš první ochucený Cocoguard, s příchutí chia semínek a vanilky, jemně doslazený kokosovým sirupem. Potěšení přinese celé rodině jak svými několika tóny chuti, tak miliardami probiotických bakterií. Cocoguard je alternativa jogurtu vyrobená ve svém základu pouze z mladého kokosu, probiotik a kokosové vody. V téhle variantě jsme ho upravili tak, aby byl ještě krémovitější, jemně křupal a chutnal téměř každému. Cocoguard neobsahuje žádné živočišné tuky ani laktózu. Díky něžnému dochucení kokosovým sirupem zůstává nízkosacharidový, a přitom chutná příjemně sladce. Pro jeho jemnou, lehce nasládlou chuť je výbornou snídaní či svačinou pro celou rodinu.

 

 

 

Zjistit více ↓

O produktu

Chia semínka se řadí mezi superpotraviny, a to mimo jiné proto, že obsahují omega 3 mastnou kyselinu ALA - Alfa-linolenovou, která společně s probiotickými kulturami v mikrobiomu vytváří blaženost. Dále také spoustu vápníku pro kosti, hořčíku proti křečím, fosfor, draslík, zinek, železo, měď a jsou bohaté na antioxidanty.

Cocoguard obsahuje v každé skleničce přes 200 miliard probiotických kultur, společně s prebiotickou vlákninou galactomannan, která jim ve střevech poskytuje optimální výživu tak, aby účinnost probiotik byla co nejvyšší.

Vanilka, kromě toho, že má vynikající chuť, obsahuje látky podporující kognitivní funkce mozku. Může přispívat ke snížení zánětů a zlepšuje duševní výkonnost. Používá se ke zmírnění bolesti žaludku, snížení stresu a některé přírodní národy s její pomocí snižují ranní nevolnost těhotných žen.

Kokosový sirup patří mezi sladidla s nejnižším glykemickým indexem, a do Cocoguardu přináší karamelový nádech. Ale opravdu jen nádech, sirupu je v něm pár kapek. 

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C. Trvanlivost je 14 dní od data dodání.

Hmotnost: 300 g

Složení

Složení: Mladý kokos rozemletý* 74,5 % (dužina z mladého kokosu* 57 %, panenská kokosová voda* 43 %), filtrovaná voda,  kokosový sirup* 4,5 %, chia semínka* 3 %, vanilkový extrakt, probiotické kultury Streptococcus thermopilus, Lactobacillus Acidophilus NCFM, Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, L. plantarum. *V bio kvalitě. 

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství