Ve svém těle jako v zenové zahradě

10denní detoxikační kúra pročistí tělo a pomůže obnovit vrtkavou rovnováhu. Stačí trocha místa v mrazničce a odvaha.

Proč si dát detox?

Opravdová očista

Kokosová voda je plná antioxidantů, tělo odkyselí a vyčistí od toxinů nasbíraných během celého roku (nebo let). Detox také důkladně pročistí a rozjasní pleť. Nabije vás novou energií a může pomoci i při léčbě mnoha zdravotních problémů (vždy to ale proberte s vaším lékařem).

Nečekaná energie

Díky pohybovým a dechovým cvičením se rozproudí energie ve vašem těle, a to i bez jídla (ano, víme, že to zní neuvěřitelně). Osvojíte si nové každodenní návyky, které se vám budou hodit i poté, co očistu dokončíte.

Lehké jako pírko

Detoxikační kúra pročistí žaludek i střeva a nastartuje v těle zdravé spalování tuků. Nemusíte se ale bát drastického úbytku váhy – při správném detoxu by počet zhubnutých kil neměl být příliš vysoký.

Jasná mysl

Detox prohlubuje a zkracuje spánek, tělo i mysl se rychleji dostávají do snové fáze, kde si nejlépe odpočinou. Uvolní se také potlačované emoce. Naučíte se lépe vnímat své tělo a poslouchat jeho signály a potřeby.

základy detoxuJak obnovit vnitřní rovnováhu?

Síla kokosu

Pevnou stravu nahradíte na 10 dnů panenskou kokosovou vodou s mladým ječmenem. Vodu (tu běžnou), kterou budete pít, necháte přes noc odstát a dochutíte ji kokosovým octem či citronem. Zubní pastu vyměníte za kokosový olej.

Pohyb a otužování

Pozvete do svého života více pohybu. Pár pozdravů slunci, krátký běh, šlapání na rotopedu, dřepy nebo skoky na místě. Stačí několik minut, ale čím déle budete cvičit, tím lépe. Zároveň si každý den dopřejete střídavou sprchu (teplou a pak studenou), ideálně zajdete i do sauny.

Dech a čas pro sebe

Ráno a večer okysličíte tělo jednoduchým dechovým cvičením, které vychází z tzv. Wim Hofovy metody. Doporučujeme také lehkou digitální dietu – po osmé hodině večerní omezte práci s počítačem a mobilem. Naučíte se také více a lépe odpočívat.

Kdo už detox vyzkoušel?Nebudeme vám lhát – očista může být náročný proces. Že to však s trochou odvahy a vůle zvládnete i vy, dokazují tito stateční.

Pojďme do toho společně

Nebojíte se vyzkoušet sílu kokosu? Výborně. Zapojte se do našeho detox klubu, kde vás celým procesem zdarma provedeme. Sdílejte své zážitky, najděte oporu a radujte se ze společné cesty k harmonii.

Přidat se ke skupině na Facebooku