Crowdfundingový projekt - Zážitek namísto exploze

Naším společným cílem je jemně sladký, příjemně kyselý, jemně namletý, hustý, nevýbušný Cocoguard. A o trošku řidší Cocofir. Předvídatelný, vždy podobný. Za dostupnou cenu. K naplnění tohohle cíle se teď můžeme spojit, všem nám to přinese radost a další výhody. V tomhle crowdfundingovém projektu vybíráme 5 milionů Kč na změnu, díky které bude Cocoguard a Cocofír milovat (téměř) každý.


V posledních měsících jsme zaváděli nové výrobní technologie. Přesto nám z několika dalších důvodů neplánovaně “vybuchovaly” Cocofíry a nafukovaly se kelímky. Po delší analýze jsme připravili osmikrokový projekt, kterým se posuneme na další úroveň tzv precision fermentation a dokážeme výrobky automatizovaně a trvale zklidnit. 

Některé z kroků již teď manuálně aplikujeme, a výsledky jsou vidět. Ale je to tak náročné, že při použití u všech výrobků bychom je museli zdražit. Až projekt dokončíme, budou mít naše výrobky předvídatelně sladkou chuť, jemnou strukturu a nebudou výbušné či nafukující se. Možná je dokážeme i zlevnit.

V září budeme vystupovat v jednom pořadu v celostátní televizi. Celá naše republika se dozví o dobrotách WILD&COCO a poměrně do detailu. Do té doby chceme mít úkol stabilizace našich produktů splněn! Z výsledku budeme mít radost všichni. Pro urychlení tohoto investičního záměru jsme snížili o 25% cenu mikropodílu. Dáváme k dispozici 50 mikropodílů (podíl 0,05% na WILD&COCO s.r.o.), každý za 100.000 Kč (EUR 4.000). 

Crowdfunding pro financování našich růstových kroků používáme od roku 2018, aktuálně máme 150 spolumajitelů a teď můžete být jedním z nich i Vy.

Pokud si jeden či více podílů pořídíte, tak 
* máte všechny mikroinvestorské výhody (výrazné cocokreditové slevy na naše produkty, od roku 2025 podíl na zisku, účast na investorských akcích, možnost podíl dále prodat, atd)
* podíl získáváte díky ideálnímu načasování o 25% levněji 
* přispíváte k zásadnímu upgrade v historii WILD&COCO
* jste zváni na osobní setkání formou zážitkového brunche anebo online jste-li z dálky, s námi dvěma v červnu 

Konkrétně v našem projektu pořídíme stroj na ultrajemné mletí kokosu, zautomatizujeme měření kyselosti a hustoty během výroby, začneme dálkově kontrolovat průběh fermentace a kontrolovat stav našich strojů, výrazně snížíme teplotu v našem logistickém řetězci a zvýšíme zásobu kokosové dužiny s těmi nejlepšími fermentačními vlastnostmi.

Do projektu se můžete zapojit i Radostnou půjčkou a mít naše brzy už velmi předvídatelné produkty zdarma. Více o výhodách Mikropodílu a Radostné půjčky se dozvíte zde.

Pojďte do toho s námi! 

Atrey a Kateřina

5 000 000 Kč (100%)
Aktuálně investováno: 3 500 000 Kč (70%)
1

Zaregistrujte se.

Stačí pár kliknutí a získáme spolu důvěryhodný komunikační kanál.
2

O jakou výši investice byste měli zájem?

Výše investice je čistě orientační a nezávazná.
100 000  Kč
3

Vyberte si způsob investice

4

Potvrďte Váš zájem a Atrey se s Vámi spojí.

Váš zájem je nezávazný, spojíme se pomocí videohovoru a probereme v detailu, jak mikro-podíly fungují.