Kokosová pomazánka natural

199 Kč
199 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: 11. 5. 2021
Možnosti dopravy

Kokosové pomazánka obsahující vysoké množství kokosového tuku (64 %) v bio a raw kvalitě bez mléka a laktózy. Obstojí také jako rostlinná alternativa běžného másla. Tato pomazánka se vyrábí z dužiny dospělého kokosu a od kokosového oleje se liší obsahem vláknité části dužiny, proto je „hutnější”. Je vhodná pro vegany i pro ty, kterým mléčné složky příliš nesvědčí.

 
Zjistit více ↓

O produktu

Kokosová pomazánka obsahuje vysoký podíl tzv. MCT tuků, které jsou považovány za zdravý a rychlý zdroj energie a které mimo jiné při dlouhodobé konzumaci podporují kognitivní funkce mozku, napomáhají lepší koncentraci, mohou mít pozitivní vliv na zdravé fungování slinivky a jater. Vzhledem k jejich jednoduché stravitelnosti jsou vhodné i pro ty, kteří obtížněji tráví složitější tuky. Pomazánka je vyrobena bez použití tlakové úpravy.

Tato pomazánka je vhodná k přímé konzumaci i na vaření. Využijete ji do slaných i sladkých pokrmů: namažte ji na toast nebo palačinku, přidejte pár lžiček do omáček pro zjemnění chuti. Při vaření jí dokonce můžete nahradit kokosové mléko, stačí rozmíchat pár lžiček v teplé vodě.

Hmotnost: 300 g

Složení

RAW kokosová dužina BIO

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Mandlovo-malinové tartaletky

Věděli jste, že se maliny mohou pyšnit mimo jiné vysokým obsahem vitaminu C?…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Veganské bananoffee cupcakes

Kdo by nemiloval cupcaky! Nechte na jazyku rozplynout tu báječnou kokosovo…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Kukuřičná kaše s borůvkovým želé

Bobuloviny jsou oblíbeným ovocem, které poskytuje širokou škálu rozmanitých…

Číst celé →