• Kombucha – Citronová tráva

Kombucha – Citronová tráva

Jin a Jang. Dokonalá harmonie dvou zcela odlišných chutí. Svěží tóny citronové trávy snoubící se s hutnou a příjemně zemitou chutí černého čaje Pu-erh s medovými podtóny.

Zjistit více ↓
77 Kč
Za tento produkt získáte 3 Cococredity
Skladem. U Vás bude pravděpodobně 21. 5. 2024.
Možnosti dopravy

Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není naše kombucha provázena typickou octovou pachutí, ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin.

Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který Vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete!

Fermentované potraviny přirozeně obohacují náš mikrobiom díky obsahu zdraví prospěšných mikrobiálních kultur.

Kombucha obsahuje miliardy těchto bakterií a kvasinek, které pomáhají udržovat zdravou mikrobiální symbiózu ve střevech, pomáhají v boji s patogeny a celkově napomáhají zdraví střevní mikroflóry.

Kombucha je lehce alkoholická (obsahuje 0,5–1,2 % alkoholu, který přirozeně vzniká při fermentaci).

Složení Kombucha – Citronová tráva

Odvar z černého čaje a citronové trávy (pitná voda, černý čaj 0,5%, citronová tráva 0,5%), cukr, kvasinkové kultury a bakterie mléčného kvašení. Přirozeně obsahuje oxid uhličitý a alkohol (0,5 – 1,2%).

Výživové hodnoty

   
Kalorie 11
Celkový obsah tuků < 0,1 g
Nasycené <0,01 g
Sůl  < 0,01 g
Sacharóza  < 0,1 g
Sacharidy 2,7 g
Z toho cukry 2,5 g
Bílkoviny < 0,1 g

Hodnocení

Alena 14. 3. 2022

Kombuchu jako takovou znám léta, občas jsem ji zkusila, když je tak moc zdravá, ale nikdy mě nechutnala. Tuto jsem zkusila z toho důvodu, že má být chuťově jiná a lepší... a opravdu je to nejlepší kombucha, kterou jsem kdy měla. Moje oblíbené pití to sice stále není, ale ve srovnání jednoznačně vyniká....

Veronika Krátká 21. 1. 2022

Výborná chuť, je poznat kvalitní černý čaj, citrónová tráva to krásně celé podtrhne. Za mně nejlepší z nabízených variant!

Michal Skalský 31. 12. 2021

Nejlepší kombucha, kterou jsem kdy pil!

Nemám rád dny, kdy ji nemám v lednici.

4,7
3 hodnocení
Napište recenzi