• Natural Symbiotic Cocofir BIO (Gastro)

Natural Symbiotic Cocofir BIO (Gastro)

Fermentovaný, dále zrající výrobek z mladého kokosu s vysokou koncentrací probiotických kultur. Osvěžující, středně kyselý a energizující působí jako pohlazení po jazyku i střevech. Obsahuje bakterie Superhuman. Více o tom, jak fungují, se dočtete na našem blogu.  Nejlépe chutná, skladujete-li ho několik hodin před konzumací v pokojové teplotě. 1 balení vystačí na 20 porcí.

Cocofir je rostlinná alternativa kefíru vyrobená pouze z mladého kokosu, probiotik a vody. Nic víc. V mladém kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských probiotických kultur. Díky přírodním vlastnostem mladého kokosu má lahodnou a krémovou chuť. Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Snadno nahradí jedno jídlo.

Zjistit více ↓
BIO RAW
1 199 Kč

Žádná z použitých surovin nebyla nijak tepelně ani tlakem upravená, a tak, stejně jako Natural Symbiotic Cocoguard, kombinuje přirozeně se vyskytující enzymy a antioxidanty z mladého kokosu s 28 přidanými bakteriálními kmeny. Tyto kmeny jsou převážně ze sady Superhuman, čili přirozeně lidské kmeny probiotik, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života.

Obsahuje přes 300 miliard probiotických bakterií v jednom litru, společně s prebiotickou vlákninou  galactomannan, která jim ve střevech poskytne optimální výživu. Doporučujeme konzumovat postupně, v množství vzrůstajícím ze 100 na 500 mililitrů dvakrát denně. 

 

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C.

 

Výroba a složení yoguardu

Mladý kokos rozemletý* 54 % (dužina z mladého kokosu* 67 %, panenská kokosová voda* 33 %), filtrovaná pitná voda, směs bakteriálních kmenů Superhuman1, další bakteriální kmeny2. *V bio kvalitě.

1 – směs bakteriálních kmenů Superhuman:

Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina.


2 – další bakteriální kmeny: Streptococcus thermophilus, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. acidophilus NCFM, L. bulgaricus LB44.

BIO RAW
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

na 100 g

Energie 176 kJ / 42 kcal  
Tuky 3,1 g  
z toho nasycené 2,6 g  
Sacharidy 2,2 g  
Z toho cukry < 0,1 g  
Bílkoviny 1,2 g  
Sůl < 0,1 g  
     

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi