Probiotika Superhuman

299 Kč
299 Kč/za kus

Nejlepší námi poznaná probiotika k pravidelné konzumaci i ke zvýšení terapeutického potenciálu kokosového Yoguardu. Obsahují 15 přátelských probiotických kmenů, které jsou přirozeně lidské, rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života. K nim je přidaných dalších 7 vysoce funkčních kmenů. Výrobcem směsi Superhuman je americká firma Elemental Wizdom. Více o tom, jak fungují bakterie Superhuman, se dočtete na našem blogu.

15 lidských kmenů - L. Acidophilus, L. Salivarius, L. Brevis, L. Casei Subspecies Casei, L. Fermentum, L. Gasseri, L. Helveticus, L. Plantarum, L. Reuteri, L. Casei Subspecies Rhamnosus, Streptococcuus Thermophilus, E. Faecium, Bifidobacterium Longum, B. Bifidum, B. Infantis. 

7 dalších vysoce funkčních kmenů - Bifidobacterium Breve, Lactobacillus Paracasei, L.Sakei, B. Lactis, Pediococcus Acidilactici, P. Pentosaceus, Propionibacterium Acidipropionici.

Jedna kapsle 500mg obsahuje 30 miliard CFU (CFU = počet živých bakterií)

Zjistit více ↓

O produktu

Dávkování při přímém užívání je 1-3 kapsle denně nalačno (ideálně ráno). První týden začněte s 1 kapslí, druhý týden navyšte na 2, třetí na 3. Probiotická kúra trvá 30-180 dní a doporučujeme ji konzultovat s lékařem. 

V kokosovém Yoguardu se výborně množí. Z 1 kapsle uděláte litr silného či 2 litry středně silného Yoguardu. Případně můžete použít 2 kapsle na půl litru hustší směsi pro vytvoření tzv. fermentačního startéru.Pro lepší chuť, vůni a konzistenci Yoguardu je doporučujeme doplnit probiotiky Yoguard v poměru kapslí 1:1.

Počet kusů: 10 nebo 30 kapslí po 500mg, k přímému užití či výrobě Yoguardu. 

 

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU