To nejlepší, co se
může stát kokosu.

FILOSOFIEHarmonie je cesta

Harmonii vnímáme jako přirozený stav přírody i člověka. Najít ji je nepřetržitý proces balancování, vyvažování a hledání. Jakmile je jednou najdeme, už se k ní vrací o dost snadněji.

Věříme, že harmonie se díky síle kokosu obnovuje snáz.

Síla kokosu

Kokos je od pradávna považován za superpotravinu. Legendy říkají, že bychom na světě přežili jen díky němu. Kokos hydratuje, regeneruje, dodává energii a je plný zdravých tuků, elektrolytů, vitamínů, minerálů i antioxidantů. Plný enzymů a prebiottické vlákniny je mladý kokos skvělým základem pro fermentaci.

Vsázíme na opravdovost

Luxus je podle nás ochutnat kokos právě utržený z palmy v thajské džungli, a proto neustále vyvíjíme metody, jak si ho dopřát i ve městech. Naštěstí jsme objevili, na co kokos slyší. Je to fermentace, paskalizace a hluboké zmrazení. Díky nim zažijete tu nejopravdovější chuť a vůni kokosových produktů i u nás v Česku.

100 % chuť

Všechny naše produkty pečlivě testujeme a když nám cokoli nesedí, k vám to nikdy nepustíme. Neslevujeme z chuti ani dalších přirozených vlastností kokosu na úkor delší trvanlivosti či prodejnosti. Proto si některé naše výrobky musíte před použitím třeba protřepat nebo ohřát.

Inovace

Průměrnost není nic pro nás. Toužíme po tom nejkvalitnějším a hlavně nejchutnějším produktu na trhu, a proto objevujeme nové směry a možnosti – ať už je to detoxikační kúra, prebiotický yoguard nebo symbiotický kokosový keefir.

Udržitelná hojnost

Ani příliš, ani málo. Peníze jsou potřeba, ale nejdeme přes mrtvoly. Chceme vytvořit férovou firmu, která prosperuje a zároveň neslevuje z kvality.

Poctivý přístup

Kromě palem společně s vámi pěstujeme také lokální komunity. Díky prodeji kokosů mají farmáři, jejich zaměstnanci i děti možnost platit si základní zdravotní péči, chodit do škol a získat pocit, že si jejich práce někdo váží. A to není málo.

Sebeláska

Věříme ve schopnosti vlastního těla k sebeuzdravení. Věříme, že si zaslouží tu nejlepší péči. A taky věříme, že sebeláska někdy není jen horká vana, čokoláda a bublinky. Že to občas může být i ne úplně líbivá věc – jako pot ve fitku, poctivá sebereflexe nebo detox. Ale že i přesto, a možná právě kvůli tomu, má hodnotu.

Evoluce je víc než revoluce

Nekřičíme, nedemonstrujeme, neděláme povyk a nemáváme transparenty. Raději inspirujeme – cestou, ve kterou věříme.

„Naše cesta není dokonalá, ani ta jediná správná. Ale my v ní věříme a díky ní se učíme.“

Kdo stojí za Wild & Coco?

Filip Říha Strategie, vývoj produktů

Zakladatel a hlavní stratég firmy. Věnuje se dlouhá léta zvyšování kvality života a biohackingu. Vyvíjí nové produkty a výrobní postupy. Každý den tráví čas v lese, v pohybu a se svou milovanou rodinou.

Veronika Šímová Marketing, procesní řízení

Věří, že za silnou značkou musí stát silná filosofie a že bez prvotřídní péče o zákazníky se nedá vybudovat lovebrand. Ráda posouvá věci vpřed a má na starosti i vizuální stránku značky. Má slabost pro krásné věci a cestování.

František Procházka Péče o velkoobchodní klienty

Má rád život v pohybu. Velkou radost mu dělá, když pobíhá po horách a pije při tom kokosovou vodu. Pracuje na sobě stejně intenzivně jako na dobrých vztazích s klienty. Zajímá-li vás kokosový jogurt, neexistuje povolanější osoby.

Diana Chovanová Péče o zákazníky

Má na starosti zákaznický servis. Zvedá telefony, odepisuje na zprávy a vždycky pro vás hledá to nejlepší řešení. Baví ji lovit akční letenky a cestovatelské zážitky. Miluje tanec a večer ji většinou najdete na parketě. Více než alkoholu ale holduje kokosové vodě.

Štěpán Hanzlík Skladník

Připravuje a odesílá vaše objednávky. Ve volném čase hraje fotbal a a stará se o malou dcerku.

Věra Škutchartová Pomoc všeho druhu

Vytváří z chaosu pořádek a pomáhá nám dotahodat drobné detaily. Potkat jí můžete i na našich akcích. Její vášní je rozmanité umění – zpívá, tančí, tvoří. Miluje přírodu, moře a kokosy, víc by snad k životu ani nepotřebovala.