• Superhuman Enzymes 30 kapslí

Superhuman Enzymes 30 kapslí

Díváte se na komplex čistě rostlinných enzymů pro podporu trávení a pomocníka se vstřebáváním všech potřebných živin. Pomůže vám dostat se k lepšímu pocitu z každého tepelně upraveného jídla.

Superhuman Enzymes vřele doporučujeme mít po ruce během svátků a narozeninových oslav, kdy si chcete vychutnat bohatou tabuli a přitom zbytečně nepřitížit. Enzymy se v těle starají také o odbourávání odpadních látek a proto jsou vhodnou součástí detoxikační diety.

Zjistit více ↓
699 Kč
Za tento produkt získáte 34 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně 21. 5. 2024.
Minimální expirace: 120 dní
Možnosti dopravy

Enzymy jsou klíčové pro harmonické zažívání. Většina z nás ale konzumuje větší či menší množství tepelně upraveného jídla a teploty nad 40 °C enzymy spolehlivě ničí. Tělo je pak musí všechny produkovat samo.

Směs čistě rostlinných enzymů v podobě Superhuman Enzymes organismu ulehčuje prácipomáhá „odemknout“ více užitečných látek z potravy, může tak přispívat k celkové vitalitě a dobrému pocitu z jídla.

Pokud si chcete užívat výhod ze suplementace enzymů a zároveň preferujete ryze přírodní doplňky bez zbytečných přísad, Superhuman Enzymes jsou přesně pro vás!

Tato pečlivě sestavená rostlinná směs obsahuje širokou paletu enzymů v ideálním poměru, které mohou pomoci štěpit jednotlivé živiny z potravy:

  • proteáza (směs proteázových enzymů) – štěpí bílkoviny a vznikají aminokyseliny
  • amyláza (směs amylázových enzymů) – zajišťuje štěpení škrobu na jednodušší sacharidy
  • celuláza – rozkládá celulózu, složité sacharidy rostlinné vlákniny (celulázu lidské tělo neumí produkovat)
  • lipáza – pro štěpení tuků
  • laktáza pomáhá štěpit mléčný cukr laktózu, tím může prospívat jedincům, kteří mají s trávením laktózy problémy

Superhuman Enzymes obsahují také další specifické enzymy pro posílení účinku a šířky působení: glukoamylázu, diastázu, invertázu, pektinázu, hemicelulázu, xylanázu, alfa-galaktosidázu a beta-glukanázu.

Dále je zastoupena směs důležitých vitamínů skupiny B (B1, B6, B12).


Jak Superhuman Enzymes fungují

Vitalita a detoxikace

Zvýšená míra štěpení živin pomocí enzymů umí „odemknout“ více užitečných látek z jídla a tím může přispívat k celkové vitalitě a dobrému pocitu z jídla. Pokud konzumujeme převážně tepelně zpracované potraviny, tělo musí všechny enzymy pro trávení produkovat samo. Suplementace kvalitních enzymů v podobě Superhuman Enzymes organismu ulehčuje práci.

Enzymy se v těle starají také o odbourávání odpadních látek a proto jsou vhodnou součástí detoxikační diety.

Při projevech nepohodlí po jídle

Může to být nevhodná kombinace potravin, nebo oslabená schopnost vašeho těla produkovat některé enzymy. Výsledkem je nějaký druh nepohodlí v oblasti břicha, který asi všichni známe. Dodatečné trávicí enzymy mohou v těchto případech být velmi užitečné.

Nabírání hmotnosti

Pokud se snažíte nabrat svaly, nebo celkově zvýšit tělesnou hmotnost, neobejde se to bez zvýšeného příjmu potravy. Aby byla opravdu využita, musí jí tělo umět rozložit na stavební prvky (např. aminokyseliny) a energii. Právě toto umí enzymy podpořit.

Vegetariáni, vegani

Velké množství tepelně zpracované zeleniny znamená také plno vlákniny. Než se na ni tělo adaptuje, může působit různé trávicí potíže. Superhuman Enzymes obsahují enzymy štěpící vlákninu a tím přispívají k jejímu zpracování.


Enzymy – substance života

Enzymy jsou substance života. V tělech živočichů i rostlin vykonávají různé biochemické reakce, bez kterých by nic nefungovalo. Enzymy nejsou stavební prvky, ale katalyzátory všemožných procesů, jako třeba:

  • tvorba energie
  • trávení potravy
  • obrana proti infekcím
  • odbourávání odpadních látek
  • replikace DNA


Enzymy jsou velmi choulostivé – poškozují je teploty nad 40 °C. Ve vařeném a jinak tepelně zpracovaném jídle enzymy chybí a proto je vhodné užívat enzymy v doplňcích stravy. Usnadníte tak vašemu tělu práci při zpracování jídla a podpoříte využitelnost živin.

 


Jak se Superhuman Enzymes užívají?

Užívejte 1 kapsli ke každému jídlu. Díky vysoké funkčnosti produktu je to optimální dávka, narozdíl od některých konkurenčních enzymů, kde je doporučené dávkování vyšší.

Mohu Superhuman Enzymes užívat dlouhodobě?

Ano, zdraví jedinci mohou produkt užívat bez omezení.

Pro koho není produkt vhodný?

Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. V případě nemoci konzultujte použití s lékařem.

Co označují jednotky uvedené u konkrétních enzymů?

Vyjadřují míru aktivity enzymů. Ta se u každého enzymu počítá jiným způsobem a v jiné jednotce, proto se jednotky uvedené u jednotlivých enzymů liší. Zjednodušeně řečeno tyto jednotky označují sílu a účinnost daného enzymu a jsou tedy mnohem lepším ukazatelem, než by bylo prosté udání obsahu enzymů v miligramech.


 

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. V případě nemoci konzultujte použití s lékařem. Uchovejte v teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu a mimo dosah dětí. Neobsahuje alergeny.

 

Složení Superhuman Enzymes 30 kapslí

Složení v 1 kapsli:
rostlinné enzymy (proteázová směs 90 000 HUT, amylázová směs 24 100 DU, glukoamyláza 50 AGU, diastáza 350 DP, invertáza 380 SU, pektináza 750 AJDU, celuláza 3 100 CU, hemiceluláza 42 HCU, xylanáza 595 XU, lipáza 4 100 FCCFIP, laktáza 950 ALU, alfa-galaktosidáza 455 GaIU, beta-glukanáza 55 BGU), vitamin B1 0,33 mg (28 % DDD*), vitamin B6 0,33 mg (19 % DDD*), vitamin B12 0,66 mcg (28 % DDD*), vápník 900 mcg (<1 % DDD*), hořčík 900 mcg (<1 % DDD*) mangan 200 mcg (9 % DDD*), amla 2 mg, fytáza 5 mg

* referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8 400 kJ / 2 000 kcal)

Hodnocení

Lucie Štancová 7. 9. 2022

Nakopávají moje jinak zpomalené trávení. Chodí se mi snáze na velkou. Přátelé si všimli, že jsem přibrala (v dobrém slova smyslu), dlouhá léta se mi to nedařilo. Používám v kombinaci s Omega 3, které také pomáhají s vstřebáváním - na buněčné úrovni. Doporučuji.

5,0
1 hodnocení
Napište recenzi