Yoguard Symbiotic střední

199 Kč
199 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Nejvíce funkční produkt naší nabídky. Lahodný fermentovaný hustý krém s vysokou koncentrací probiotických kultur “Superhuman”. Má nasládlé aroma, máte-li jej rádi více fermentovaný, položte ho do teplé vody na 2-4 hodiny. Je vhodný pro ty, kdo chtějí dopřát svému střevnímu mikrobiomu 20 účinných probiotických kmenů. Více o tom, jak fungují bakterie Superhuman, se dočtete na našem blogu.

Yoguard je alternativa jogurtu vyrobená pouze z mladého kokosu, probiotik a kokosové vody. Nic víc. V mladém kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských probiotických kultur. Díky přírodním vlastnostem mladého kokosu má lahodnou jemně kyselou chuť. Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Je přirozeně bez cukru a hodí se pro nízkosacharidovou dietu i pro paleo životní styl. Spojuje zážitek, každodenní rituál a zdraví.

Zjistit více ↓

O produktu

Yoguard Symbiotic nebyl nikdy upraven teplem ani tlakem. Díky tomu stále zraje, což poznáte na chuti i na síle. Nabízí unikátní kombinaci antioxidantů a enzymů z mladého kokosu, společně s probiotickým potenciálem 20 přidaných kmenů, zejména ze sady “Superhuman”. Jedná se o přirozeně lidské kmeny prodiotik, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky v mnoha oblastech života. 

Obsahuje přes 500 miliard probiotických kultur v jednom kg, společně s prebiotickou vlákninou  “galactomannan”, která jim ve střevech poskytne optimální výživu. Doporučujeme konzumovat postupně, v množství vzrůstajícím z 50 na 250 gramů dvakrát denně. 

Pro zájemce o domácí výrobu dodáváme též sadu pro vlastní výrobu Yoguardu včetně probiotické směsi Superhuman.

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C. Trvanlivost je minimálně 14 dní od data dodání.

Objem: 300 g

Složení

BIO kokosová dužina z mladého kokosu, BIO kokosová voda z mladého kokosu, probiotika. V Yoguardu najdete stovky miliard těchto přátelských probiotických kultur: • Směs probiotik Superhuman (L. Acidophilus, L. Salivarius, L. Brevis, L. Casei Subspecies Casei, L. Fermentum, L. Gasseri, L. Helveticus, L. Plantarum, L. Reuteri, L. Casei Subspecies Rhamnosus, S. Thermophilus, E. Faecium, B. Longum, B. Bifidum, a B. Infantis.) • Další probiotické a jogurtové kultury - Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus acidophilus NCFM, Streptococcus thermophilus

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Bezlepkové palačinky s mangovým chutney

Thajské mango odrůdy Nam Dok Mai, které se vám rozplyne na jazyku a vy se rázem…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Kokosovo - nugátové Power rolky

Netradiční snídaně připravená za chviku nebo originální mini pohoštění? Rolky s…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Zapečená borůvková kaše

Nejen pro ostrozrak slouží borůvky: blahodárných účinků mají na kontě totiž…

Číst celé →