• Zachraňte: Biotic Cocoguard Sour cherry BIO

Zachraňte: Biotic Cocoguard Sour cherry BIO

Višňový sad koncentrovaný do jednoho lahodného požitku. Užijte si krémovou texturu a probiotické schopnosti Biotic Cocoguardu, kterému višně vedle chuti přidaly také zdraví podpůrné polyfenoly.

 

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED ZACHRAŇTE
38,71 Kč
Za tento produkt získáte 1 Cococredit

Vychytaná technologie, vyladěná chuť…

…a probiotické účinky převtěleny do lahodného finále: Biotic Cocoguardu. 

Tenhle kokosový kumpán otevírá dveře (lednice) pro všechny, kteří si nás kvůli ceně nemohli dopřát pravidelně. Cenu jsme snížili jak jen to šlo aniž by nějak utrpěli kvalita i funkčnost produktu. 

Oproti Symbiotic Cocoguardu je Biotic chuťově stabilnější a obsahuje pouze přátelské bakterie bez doprovodu kvasinek. Díky tomu si v lednici klidně počká na svou chvíli o něco déle.

 

Vznik

Po šetrné pasterizaci pyré z mladého kokosu přidáme naši probiotickou směs Superhuman posílenou o extra dávku Lactobacillu Reuteri a fermentujeme tak dlouho, až je krém přesně sladko-kyselý. Každý kus obsahuje miliardy probiotických bakterií.

 

Jak chutná? 

Základní chuť (aneb Young Coconut) je sladko-kyselá s kokosovým aroma a krémovitou texturu. Dalšími příchutěmi bude neodolatelné mango a jedinečná višeň. A víte co? Brzy trojici Young Coconut, mango a višeň doplní i Chia Vanilla!

 

Je kelímek nafouklý? 
Tak to máte zdravý a živý Cocoguard! Nebojte se zakulaceného víčka a kelímku: jsou pouze důkazem, že produkt obsahuje přátelské bakterie připravené opečovat Váš střevní mikrobiom. Obsah zůstává lahodný až do data spotřeby.

 

Složení Zachraňte: Biotic Cocoguard Sour cherry BIO

80% Biotic Cocoguard* (mladé kokosové pyré* 70 % [kokosová dužina* 80 %, kokosová voda* 20 %], filtrovaná pitná voda, směs bakteriálních kmenů Superhuman), 20% višňové pyré*.

BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED ZACHRAŇTE
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

Energetická hodnota (kJ) 348 kalorie (kcal) 83 Tuky 5,8 z toho nasycené 5,0 sacharidy 5,8 cukry 5,0 vláknina 2,7 protein 0,9 sůl 0,0

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi