• Balení Biotic Cocofir 10 + 2

Balení Biotic Cocofir 10 + 2

Tolik radosti váš střevní mikrobiom dlouho nezažil! Výhodné balení Biotic Cocofiru 10 + 2 představuje 12 funkčních snídaní či svačinek s probiotickým přesahem. Z příchutí Young Coconut, mango a višeň si vybere každý člen vaší rodiny svého favorita. 

Biotic Cocofir bychom doporučili všem, kteří chtějí podpořit své trávení a imunitu lahodnou cestou.
Pozitivní účinky poznáte už po prvním týdnu užívání.

TIP: Zapojte Cocofir do snídaňových kaší, smoothie i raw dezertů (jako je třeba tento)!

Více informací o Biotic Cocofiru najdete v popisu níže nebo v tomto článku.
Doporučujeme produkt skladovat při 1–5°C.

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
790 Kč
Za tento produkt získáte 39 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně 21. 5. 2024.
Možnosti dopravy
Nová dimenze funkčních potravin. 
Biotic je připravený na každou výzvu.

 

Biotic Cocofir jednoznačně patří mezi vlajkové lodě v naší flotile. Tento malý zázrak je technologicky i surovinově to nejlepší co nyní dokážeme vyrobit, tak aby byl produkt lahodný, vysoce funkční a cenově dostupný. Unikátní složení, chuť a následující pocit vás přivede k novému pohledu na svět. Krásně osvěží, hydratuje i zasytí. Jeho účinky nejlépe pocítíte při každodenní konzumaci.

 

Po dlouhém vývoji se nám podařilo usadit živé kultury do lahodné chuti a kompaktního balení. Bio fermentovaná bezlaktózová veganská alternativa kefíru obsahuje kultury Superhuman s přídavkem Lb. Reuteri pro silnější účinek a Lb. Plantarum pro lepší chuť. 

Biotic Cocofir je vyroben pouze z rozmixované dužiny a vody z mladého kokosu, které jsou fermentovány pomocí 30 bakteriálních kmenů, mezi nimiž je i 28 vysoce funkčních kmenů „Superhuman“. Biotic Cocofir obsahuje i citlivě ošetřenou a čistou filtrovanou vodu, aby byla jeho konzistence řidší než u Cocoguardů. Pro mnoho zákazníků je to nejlepší produkt z kokosu, který je velice energetický a osvěžující.

Navíc je v Biotic Cocofiru přirozeně obsažena vláknina galaktomanan vyskytující se v dužině mladého kokosu. Ta je ideální výživou pro přátelské bakterie, kterým se díky ní velice dobře daří, a mají tak o to vyšší účinnost. Podporují prosperitu střevního mikrobiomu a mohou posilovat nejen zdraví našich střev, ale i náš celkový pocit štěstí. Biotic Cocofir neobsahuje laktózu ani žádné jiné živočišné složky a je přirozeně bez lepku. Hodí se tak pro nízkosacharidovou či bezlepkovou dietu, paleo nebo vegetariánský a veganský životní styl.

 

Jakou má chuť

- Netradiční, vlastně ne-kokosovou

- Je výrazný a unikátní 

- Nezapomenutelný od prvního setkání 

- Medicína v kombinaci s lahodnou chutí 

 

Jak jej nejlépe využít

Cocofir je skvělý parťák pro každodenní zdravou svačinku. Můžete ho použít na perfektní snídani společně s naší Granolou a Spready. Skvěle vypadá v každé ledničce ale ještě lépe mu bude s vámi při sportu, intenzivních zážitcích a jako zasloužená odměna. Protože každý den je důvod k odměně.

Doporučujeme produkt skladovat při 1–5°C, protože při teplotách nad 5°C ožívá a může se začít projevovat. Třeba tak, že se snaží opustit sklenici.

Složení Balení Biotic Cocofir 10 + 2

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Hodnocení

Kateřina Šrámková 10. 2. 2023

Super chuť, konzistence a balení, jediné co mě mrzí, tak to, že skleničky nejsou vratné, ale věřím, že se to brzy změní.

Dilja 12. 11. 2022

Výborná chuť !

5,0
3 hodnocení
Napište recenzi

Zeptejte se

Nikdo se ještě na produkt nezeptal. Buďte první!