• Balení Biotic Cocofir 5 + 1

Balení Biotic Cocofir 5 + 1

Výhodné balení Biotic Cocofiru 5 + 1 vám do života přinese týdenní zásobu snídaní či svačinek s probiotickým přesahem. Z příchutí Young Coconut, mango a višeň si vybere každý člen vaší rodiny svého favorita. 

Biotic Cocofir bychom doporučili všem, kdo chtějí podpořit své trávení a imunitu lahodnou cestou.
Pozitivní účinky poznáte už po prvním týdnu užívání.

TIP: Zapojte Cocofir do snídaňových kaší, smoothie i raw dezertů (jako je třeba tento)!

Cocofir doporučujeme skladovat při 1 – 5 °C.
Více informací o Biotic Cocofiru najdete v popisu níže nebo v tomto článku.

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
395 Kč
Za tento produkt získáte 19 cococreditů
Nová dimenze funkčních potravin. 
Biotic je připravený na každou výzvu.

 

Biotic Cocofir jednoznačně patří mezi vlajkové lodě v naší flotile. Tento malý zázrak je technologicky i surovinově to nejlepší co nyní dokážeme vyrobit, tak aby byl produkt lahodný, vysoce funkční a cenově dostupný. Unikátní složení, chuť a následující pocit vás přivede k novému pohledu na svět. Krásně osvěží, hydratuje i zasytí. Jeho účinky nejlépe pocítíte při každodenní konzumaci.

 

Po dlouhém vývoji se nám podařilo usadit živé kultury do lahodné chuti a kompaktního balení. Bio fermentovaná bezlaktózová veganská alternativa kefíru obsahuje kultury Superhuman s přídavkem Lb. Reuteri pro silnější účinek a Lb. Plantarum pro lepší chuť. 

Biotic Cocofir je vyroben pouze z rozmixované dužiny a vody z mladého kokosu, které jsou fermentovány pomocí 30 bakteriálních kmenů, mezi nimiž je i 28 vysoce funkčních kmenů „Superhuman“. Biotic Cocofir obsahuje i citlivě ošetřenou a čistou filtrovanou vodu, aby byla jeho konzistence řidší než u Cocoguardů. Pro mnoho zákazníků je to nejlepší produkt z kokosu, který je velice energetický a osvěžující.

Navíc je v Biotic Cocofiru přirozeně obsažena vláknina galaktomanan vyskytující se v dužině mladého kokosu. Ta je ideální výživou pro přátelské bakterie, kterým se díky ní velice dobře daří, a mají tak o to vyšší účinnost. Podporují prosperitu střevního mikrobiomu a mohou posilovat nejen zdraví našich střev, ale i náš celkový pocit štěstí. Biotic Cocofir neobsahuje laktózu ani žádné jiné živočišné složky a je přirozeně bez lepku. Hodí se tak pro nízkosacharidovou či bezlepkovou dietu, paleo nebo vegetariánský a veganský životní styl.

 

Jakou má chuť

- Netradiční, vlastně ne-kokosovou

- Je výrazný a unikátní 

- Nezapomenutelný od prvního setkání 

- Medicína v kombinaci s lahodnou chutí 

 

Jak jej nejlépe využít

Cocofir je skvělý parťák pro každodenní zdravou svačinku. Můžete ho použít na perfektní snídani společně s naší Granolou a Spready. Skvěle vypadá v každé ledničce ale ještě lépe mu bude s vámi při sportu, intenzivních zážitcích a jako zasloužená odměna. Protože každý den je důvod k odměně.

Doporučujeme produkt skladovat při 1–5 °C, protože při teplotách nad 5 °C ožívá a může se začít projevovat. Třeba tak, že se snaží opustit sklenici.

Složení Balení Biotic Cocofir 5 + 1

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Hodnocení

Andrea 24. 4. 2023

Jakože čekala jsem že to bude "normální" kefírek - ale toto je naprostá bomba úplně mi to vyrazilo dech jak je to úžasné.
Doporučuji na 100% - budu objednávat pravidelně🥰

Petra Večerníková 10. 2. 2023

Super produkt se skvělou chutí, vynikající například ve smoothie

Markéta 15. 11. 2022

Je to absolutně nejlepší kefír z kefírů. Není sladký. Jemný, Není po něm hlad. Opravdu luxus. Bez laktózy. Opravdu to nejlepší z kokosu. Moc doporučuji. Všechny tři příchutě jsou vynikající.

5,0
6 hodnocení
Napište recenzi

Zeptejte se

Nikdo se ještě na produkt nezeptal. Buďte první!