• Biotic Cocoguard Young Coconut

Biotic Cocoguard Young Coconut BIO

Krémová textura, jemná chuť a probiotické schopnosti přátelských bakterií za stejně přátelskou cenu. To je Biotic Cocoguard, 5 let našich hodnotných zkušeností s fermentací ukrytých v jednom kelímku.

Produkt je vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce a ve složení najdete pouze pyré z mladého BIO kokosu se směsí přátelských, bakteriálních kmenů.

Více informací o produktu najdete v popisu níže nebo v tomto článku

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
49 Kč
Za tento produkt získáte 2 Cococredity
Objednejte si čerstvou várku, kterou brzy dokončíme. U Vás bude pravděpodobně 21. 5. 2024.
Minimální expirace: 14 dní
Možnosti dopravy

Vychytaná technologie, vyladěná chuť a probiotické účinky převtěleny do lahodného finále

Tenhle malý fermentovaný zázrak otevírá dveře (lednice) všem, kteří hledají prémiový, ale cenově šetrný produkt. Oproti Symbiotic Cocoguardu je Biotic chuťově stabilnější a obsahuje pouze přátelské bakterie bez doprovodu kvasinek, díky čemuž si v lednici v klidu počká i delší dobu.

Jak probíhá výroba Biotic Cocoguardu?

Po šetrné pasterizaci pyré z mladého kokosu přidáme naši probiotickou směs Superhuman posílenou o extra dávku Lactobacillu Reuteri a fermentujeme tak dlouho, až je krém přesně sladko-kyselý. Každý kus obsahuje miliardy probiotických bakterií.

Děti jej milují

Po konci 6. měsíce, kdy je váš malý zázrak na světě, můžete zařadit Biotic Cocoguardu Young Coconut do jeho jídelníčku. Vhodnost produktu pro děti máme potvrzenou odborníky.

 

Časté otázky k produktu

 • Jak chutná? 
  Základní chuť (aneb Young Coconut) je sladko-kyselá s kokosovým aroma a krémovitou texturu. Dalšími příchutěmi je neodolatelné mango a jedinečná višeň.

 • Proč je kelímek nafouklý? 
  Zakulacené víčko je pouze důkazem, že produkt obsahuje přátelské bakterie připravené opečovat váš střevní mikrobiom. Obsah zůstává lahodný až do data spotřeby.

 • Čím to je, že jeCocoguard narůžovělý? 
  Stejně jako kokosová voda, i Cocoguard může být jemně růžový. Je to známka obsahu polyfenolů a tedy kvality.
 • Proč tvrdíte, že kelímek Cocoguardu nahradí 10 běžných probiotických kapslí?
  Podle našeho tržního průzkumu obsahuje běžná kapsle probiotik 10 mld CFU („Colony Forming Units“) a běžný jogurt z mléka 1 – 10 mld CFU na balení. Naše Cocoguardy začínají na 100 mld na balení a pokračují až na 200 mld CFU.

   

Složení Biotic Cocoguard Young Coconut BIO

Pyré z mladého kokosu* 100% (filtrovaná voda, kokosová dužina* 44%), směs bakteriálních kmenů Superhuman* v hodnotě 100 mld. KTJ/100 g (Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei subsp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis subsp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, Pediococcus pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina (celulóza HPMC). *V bio kvalitě.

BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

na 100 g

Energetická hodnota 335 kJ / 80 kcal  
Tuky 7,2 g  
z toho nasycené mastné kyseliny 6,3 g  
Sacharidy 1,7 g  
z toho cukry <1,7 g  
Vláknina 3 g  
Bílkoviny 1 g  
Sůl <0,0 g  

Hodnocení

Zuzana Kavková 2. 5. 2023

Je výborný! Neskutečné pohlazení pro ústa i bříško :) Co jsem zkusila tak zatím za mě nejlepší produkt, jedla bych ho každý den!

5,0
1 hodnocení
Napište recenzi