Zpět

Ochutnejte nový Cocoguard

Výroba? Promyšlená. Trvanlivost? Prodloužená. Chuť a konzistence? Lahodně krémová. A cena? Nižší! To vše splňuje nový Biotic Cocoguard, který je připravený dělat radost jak Vám, tak novým objevitelům naší probiotické WILD & COCO džungle!

Biotic Cocoguard představuje 5 let našich zkušeností s fermentací mladého kokosu v jednom kelímku. Díky nové receptuře jsme mohli snížit cenu, prodloužit trvanlivost a přitom zachovat funkční probiotické účinky. A vedle přírodní chuti Young Coconut jsme řadu doplnili také o lahodné mango a jedinečnou višeň!

Vstříc novým zákazníkům

Tento nový přírůstek udělá radost těm, kteří si nás kvůli ceně nemohli dovolit na pravidelné bázi. Zároveň Biotic Cocoguard otevírá dveře pro všechny, kteří o našich kokosových produktech ještě nikdy neslyšeli. Jako první z našich produktů totiž brzy zamíří do větších prodejen s cílem je oslovit zákazníky, které by dříve ani nenapadlo koupit si „nějaký kokosový jogurt“. 

Jak vzniká?

Po šetrné pasterizaci pyré z mladého kokosu přidáme naši probiotickou směs Superhuman Symbiotics posílenou o extra dávku Lactobacillu Reuteri a fermentujeme tak dlouho, až je krém tak akorát sladkokyselý. Zní to jednoduše, viďte? Věřte však, že podchytit tenhle proces natolik, aby vznikl konzistentní a déle uchovatelný produkt byla věda. Ve srovnání se Symbiotic Cocoguardem je Biotic Cocoguard „stabilnější“, jelikož obsahuje velké množství přátelských bakterií, ale neobsahuje přátelské kvasinky.

Jak chutná?

Přírodní chuť Biotic Cocoguardu (Young Coconut) je sladkokyselá s kokosovým aroma a krémovou konzistencí. A vedle varianty Young Coconut si můžete dopřát také sladké mango a osvěžující višeňS novými příchutěmi se zavděčíte i těm, na které přírodní varianta Cocoguardu zas tak velký dojem neudělá: dětem! A probiotická svačina do školy i na výlet je vyřešená...

Díky Biotic Cocoguardu nabírá naše poslání udržet spokojený mikrobiom každodenní konzumací funkčních produktů na rychlosti a my věříme, že si brzy najde své čestné místo lednici mnoha nových nadšenců do péče o mikrobiom.

TIP NA NÁKUP
Pořiďte si výhodný ochutnávkový balíček Biotic Cocoguard a ke dvěma kelímkům dostanete jeden jako DÁREK!