Desserts, ice cream

Pečený jogurt s borůvkami

Snídaně, se kterou provoníte celou domácnost a překvapíte všechny, pro které ji připravíte. I sebe sama! Pečený jogurt může být i jednoduchou a zdravou variantatou dezertu. Připraveni ochutnat něco nového?

Alles lesen →

Mango overnight oats

Chuťově vděčné a sezónně variabilní overnight oats jsme tentokrát zkombinovali s naším mangovým Biotic Cocoguardem a lyozilizovaným ovocem. Zapojte do přípravy i děti a nechte je, ať si svoji skleničku naplní dle fantazie! 

Alles lesen →

Chia-kokosová mléčná rýže

Že vám zbyla rýže ze včerejšího oběda? Výborně, tak to máte základ na lahodnou snídani! Ale i kdyby nezbyla, pojďte tuhle rýžovou kaši vyzkoušet. Je jednoduchá, krémová, tělu dodá sílu na celý den a dá se krásně variovat se sezónním ovocem.

Alles lesen →

Borůvkové tofu knedlíčky

Vyzkoušejte low-carb a veganskou variaci na ovocné knedlíky, která se perfektně hodí na nedělní brunch. Tofu knedlíčky jsou plné bílkovin a příprava může zabrat jen 30 minut. 

 

Alles lesen →

Velikonoční veganské brownies

Připravte svým přátelům či rodině tuto čokoládovou radost (nejen) k oslavám jara. Veganské brownies slazené xylitolem můžete připravit i v sugar-free verzi a dozdobit čímkoliv, co vás napadne.

Alles lesen →

Upečte si s dětmi jednoduché veganské muffiny!

Tento dezert je ideálním receptem pro děti či neohlášené návštěvy. Můžete do nich použít jakékoliv sezónní nebo mražené ovoce. My si vybrali čerstvé jahody.

Alles lesen →

Zdravější varianta tradičního Apple Crumble

Apple Crumble je kouzelný ve své jednoduchosti i schopnosti přenést nás svou vůní do nostalgických, podzimně-zimních chvilek. Ale dá se připravit i během léta se sezónním a bobulovitým ovocem. My pro vás vytvořili veganskou variantu s vločkami.

Alles lesen →

Pikantní kaše s proteinem a sezónním ovocem

Zapojte do snídaně to, co právě roste na stromech (nebo vyčkává v zavařovačkách) a obohaťte svou ovesnou kaši s pikantní Pepper..Caramelade a jedlými květy. Nabídněte i svým nejbližším – uvidíte, že přehodnotí svůj pohled na ovesné kaše.

Alles lesen →

Cookies z kokosové mouky s datlovou náplní

Tyto jednoduché a bezlepkové sušenky bez cukru se můžou stát variantou nedělní radosti ke kávě nebo zdravou alternativou vánočního cukroví. Datlová náplň jim dodá neodolatelnost a kokosová mouka skvělé výživové hodnoty.

Alles lesen →

Veganský čokoládový dort z dýně

Znáte takové ty poctivé, čokoládové dezerty s vláčnou texturou a chutí, která se po prvním soustu rozlehne po celých vašich ústech? Pokud přesně víte, o čem je řeč, zřejmě už klikáte na celý recept. Naučte se připravovat jednoduchý a veganský ganážový dort z máslové dýně. Ano, z dýně!

Alles lesen →

RAW LAMINGTONS

Der traditionelle australische Lamington-Kuchen selbst regt sowohl den Appetit als auch das Interesse an. Und was ist mit seiner RAW-Variante! Das Dessert eignet sich perfekt als Geburtstagsüberraschung oder als Liebesbeweis für die Liebsten. Es wird Ihren Mixer zum Schwitzen bringen, aber das Ergebnis ist es wirklich wert.

Alles lesen →

Kokosnussmilchreis

Diese Leckerei gehört definitiv auf die Liste der Feiertags- und Wochenendfrühstücke und zu den "Comfort Foods". Und die Kinder? Du wirst diese Version von Milchreis schon nach dem ersten Löffel lieben. 👶

Alles lesen →