Entdecken Sie die Kokosnuss.

Slavnostní pomerančovo-zázvorová Mimosa

Mimosu alias oblíbený americký koktejl si s tímto receptem můžete připravit s naším "šampaňským", které božsky povzbudí vaše trávení a co víc, nebudete po něm mít kocovinu! Právě na tu se totiž Mimosa často používá jako lék. My však raději vědomě a zdravě!

Alles lesen →

Kokosové Mojito

Napadlo vás někdy, jak by mohlo chutnat Mojito s kokosovou vodou? Dopřejte si tradiční kubánský koktejl v netradiční kombinaci, která nejen osvěží, skvěle hydratuje a ... je nelahodnější, co jste kdy ochutnali! 

Alles lesen →

Malinový Sex on the Beach

Podlehněte kouzlu oblíbeného koktejlu Sex on the beach v podání Wild&Coco a lahodných bio malin!

Alles lesen →

Kefírová Piña Colada

Piña Colada nebo kefírové osvěžení? S našimi letními drinky je možné obojí! 

Alles lesen →

Kokosové rainbow nanučky

Hrají všemi barvami a jsou veganské, lahodné a plné přátelských bakterií. O čem je řeč? Přece o našich duhových nanucích!

Alles lesen →

Veganské karamelové magnumky

Tak oblíbená zmrzlina s přívlastkem luxusní chuti může být nyní ve vaší vlastní režii! Vyzkoušejte karamelové mangumky ve veganské verzi a nechte rozplynout na jazyku divokou chuť, kterou si zamilujete.

Alles lesen →

Matcha bubble tea

Kefír, Matcha a maliny? I z toho může vzniknout letní osvěžující drink, který nejen že skvěle vypadá, chutná, ale je i laskavý k vašemu trávení. Tak krásnou dobrou barevnou chuť!

Alles lesen →

Kefírovo-meruňkové řezy

Meruňky

Alles lesen →

Kokosová placka s tempehem a kokosovou majonézou

Milujete tempeh a kokos? Pak budete milovat i naše kokosové placky s tempehem, které, ošperkované veganskou kokosovu majonézou Cocoamyo, vytvoří rychlý a lahodný pokrm vhodný pro jakoukoliv denní dobu. 

Alles lesen →

Kurkumová tofu smaženice

Kdo by si nepamatoval smaženici. Měli jste ji však někdy s tofu a kurkumou? Pokud ne, je čas na premiéru!

Alles lesen →

Neodolatelné fazolové brownies s karameládou

Nedolatelné a možná atypické fazolové - takové přívlastky spojují fazolové brownies, které byste si za doprovodu jedinečné karamelády rozhodně neměli nechat ují(s)t. 

Alles lesen →

Jarní avokádovo-mangové závitky s mandlovým Power dipem

Vůně Asie, chuť cocomayo a zářivé barvy thajského manga - uhádnete, co se za tím skrývá? Přece jarní závitky! Tentokrát vyšperkované tempehem a mandlovým máslem. 

Alles lesen →