Entdecken Sie die Kokosnuss.

Domácí kokosové chipsy

Je úžasné, na kolik způsobů můžeme využít mladý kokos. Jak my, tak naši spřátelení kuchaři rádi využijeme každou část suroviny, kterou máme k dispozici, a to platí i o kokosu. Poté, co si vychutnáte úžasně svěží kokosovou vodu, připravte si tyto domácí kokosové chipsy. Jsou skvělým doplňkem, ať už na zdobení jídel a koláčků, nebo jen jako takový zdravý, křupavý snack.

Alles lesen →

Hruška plněná karameládovými jablky a zapečenými ovesnými vločkami

Plněná hruška, která nabízí mnohem více než jen lahodný voňavý sezónní dezert. Servírujte ji s našimi prebiotickými produkty a stane se tak na výsost zdravou svačinkou! 

Alles lesen →

Jáhlový nepečený dort

Nepečený dort je vždy skvělý nápad. A co teprve s podmanivou vůní jablek, chutí javorového sirupu a hlavně - tolik zázračnými jáhly, které svou zásaditostí a mnoha dalšími benefity rozhodně potěší váš organismus. 

Alles lesen →

Zimní pohanková čoko kaše

Snídaně plná živin, která krásně zahřeje a nastartuje do nového dne. Dobrou chuť!

Alles lesen →

Green smoothie bowl s Wild&Coco granolou

Protože naše granola má výsostnou a všeobjímající chuť! A protože smoothie bowl, který hraje všemi barvami (i tou zelenou) je ideální pro očistu organismu díky našemu zelenému ječmeni, antioxidantům z borůvek a zážitku z rituální snídaně. 

Alles lesen →

Mangovo-kefírový puding

Puding s vysokým obsahem omega3 mastných kyselin a vlákniny, která čistí střeva a zároveň krmí přátelské bakterie? Přesně takové vlastnosti má mangovo-kefírový puding od Wild&Coco. 

Alles lesen →

Podzimní jablkovo-skořicové smoothie

Jemnost podzimu, energie zklidnění a posílení naší imunity. Výživné mlsání s vůní jablek a skořice vám provoní každý přítomný okamžik. 

Alles lesen →

RAW kokosový cheesecake

Milujete cheesecake? Pak budete z našeho veganského raw dortíku v podzimní variaci naprosto unešení! 

Alles lesen →

RAW pohanková kaše

Podzimní ovocné tóny a snídaňové rituály - to vše v sobě snoubí raw pohanková kaše, která s Keefirem za doprovodu Granoly chutná nebývale! 

Alles lesen →

Kefírová zálivka

Jelikož pro nás kefír znamená báječné osvěžení a zároveň skvělý doplněk nejen k letním pokrmům, přinášíme vám dnes naše favority mezi dipy. 

Alles lesen →

Snídaňová variace s kefírem a kakaem

Protože každý den je co oslavovat a začít s rituálem hned ráno znamená udělat si krásný celý den.

Kakaové ceremonie jsou našimi oblíbenými rituály, užíváme si je proto často a rádi. A rádi také kakao přidáváme do snídaní.

 

Alles lesen →

Podzimní kokosové lívance s hruškami

Přišel čas na podzimní dobroty! Kokosové lívanečky chutnají nejlépe zalité probiotickou dávkou radosti a čokoládovou pomazánkou.

Alles lesen →