Entdecke die Wunderwelt der Kokosnuss.

Smoothie mit Staudensellerie

In der hektischen Welt von heute ist es wichtig, auf seine Gesundheit zu achten und sich wohl zu fühlen. Eine Möglichkeit, dies zu tun, ist der Konsum von gesunden und nahrhaften Getränken. Wir haben ein Rezept für einen erfrischenden grünen Smoothie mit Sellerie vorbereitet, der dir Energie gibt und deine Gesundheit fördert. 

Alles lesen →

Pečený jogurt s borůvkami

Snídaně, se kterou provoníte celou domácnost a překvapíte všechny, pro které ji připravíte. I sebe sama! Pečený jogurt může být i jednoduchou a zdravou variantatou dezertu. Připraveni ochutnat něco nového?

Alles lesen →

Mango overnight oats

Chuťově vděčné a sezónně variabilní overnight oats jsme tentokrát zkombinovali s naším mangovým Biotic Cocoguardem a lyozilizovaným ovocem. Zapojte do přípravy i děti a nechte je, ať si svoji skleničku naplní dle fantazie! 

Alles lesen →

Chia-kokosová mléčná rýže

Že vám zbyla rýže ze včerejšího oběda? Výborně, tak to máte základ na lahodnou snídani! Ale i kdyby nezbyla, pojďte tuhle rýžovou kaši vyzkoušet. Je jednoduchá, krémová, tělu dodá sílu na celý den a dá se krásně variovat se sezónním ovocem.

Alles lesen →

Borůvkové tofu knedlíčky

Vyzkoušejte low-carb a veganskou variaci na ovocné knedlíky, která se perfektně hodí na nedělní brunch. Tofu knedlíčky jsou plné bílkovin a příprava může zabrat jen 30 minut. 

 

Alles lesen →

Veganská velikonoční nádivka

Co si letos odlehčit jarní jídelníček a vyzkoušet tradiční nádivku trochu netradičně? Nebudete litovat – s naším lahodným tempehem má výživnou, uspokojivou chuť a díky cizrnové mouce je navíc bezlepková. Bude si skvěle rozumět s mladými kopřivami i baby špenátem.

Alles lesen →

Velikonoční veganské brownies

Připravte svým přátelům či rodině tuto čokoládovou radost (nejen) k oslavám jara. Veganské brownies slazené xylitolem můžete připravit i v sugar-free verzi a dozdobit čímkoliv, co vás napadne.

Alles lesen →

Upečte si s dětmi jednoduché veganské muffiny!

Tento dezert je ideálním receptem pro děti či neohlášené návštěvy. Můžete do nich použít jakékoliv sezónní nebo mražené ovoce. My si vybrali čerstvé jahody.

Alles lesen →

Zdravější varianta tradičního Apple Crumble

Apple Crumble je kouzelný ve své jednoduchosti i schopnosti přenést nás svou vůní do nostalgických, podzimně-zimních chvilek. Ale dá se připravit i během léta se sezónním a bobulovitým ovocem. My pro vás vytvořili veganskou variantu s vločkami.

Alles lesen →

Burger s bezlepkovou bulkou z červené čočky

Připravte si s námi poctivý burger – od bezlepkové low carb bulky až po probiotický coleslaw! S naším Superfood Burgerem si však práci značně ulehčíte.

Alles lesen →

Pikantní kaše s proteinem a sezónním ovocem

Zapojte do snídaně to, co právě roste na stromech (nebo vyčkává v zavařovačkách) a obohaťte svou ovesnou kaši s pikantní Pepper..Caramelade a jedlými květy. Nabídněte i svým nejbližším – uvidíte, že přehodnotí svůj pohled na ovesné kaše.

Alles lesen →

Cookies z kokosové mouky s datlovou náplní

Tyto jednoduché a bezlepkové sušenky bez cukru se můžou stát variantou nedělní radosti ke kávě nebo zdravou alternativou vánočního cukroví. Datlová náplň jim dodá neodolatelnost a kokosová mouka skvělé výživové hodnoty.

Alles lesen →