Zpět

Dobrý skutek v košíku

Na tento rok jsme vybrali několik dobročinných projektů, které si zaslouží Vaši pozornost a naši podporu. Prvním z nich je VIZE 97, nadace Dagmar a Václava Havlových.

Až do 16 dubna věnujeme 10 % z ceny Biotic Cocofíru Natural 250 ml, se kterým podpoříte jak zdraví svého střevního mikrobiomu, tak preventivní program týkající se karcinomu tlustého střeva a konečníku. Svoji pomoc od 10. do 16. dubna znásobíme a věnujeme 10 % také z prodeje mangového a višňového Biotic Cocofíru všech velikostí! Váš povelikonoční nákup tak bude dávat smysl nejen Vašemu mikrobiomu.

Neveselé prvenství České republiky

Nadace apeluje na prevenci zmíněného onemocnění v rámci projektu Včasné diagnózy a prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku. Ve výskytu zhoubného karcinomu tlustého střeva patřila Česká republika dlouhou dobu na první místo. Každý rok je u nás diagnostikováno přes 5 500 nádorů tlustého střeva a přes 2 000 nádorů konečníku. Polovina nálezů je navíc pokročilém stádiu, což nás dostává k otázce: Co děláme špatně?

Prevence je součástí života

Nemusíte mít tento typ rakoviny přímo v rodině, abyste patřili do ohrožené skupiny. Přes 80 % všech nádorů tlustého střeva vzniká v důsledku spolupůsobení několika faktorů nezdravého životního stylu. Co mezi ně patří?

  • kouření
  • obezita
  • cukrovka
  • nadměrná konzumace červeného masa
  • sedavý způsob života

Nejvíce ohrožené jsou osoby nad 50 let a proto mají, díky úsilí Dagmar Havlové, jedno vyšetření na okultní krvácení každý rok zdarma. Tento krok přispěl k poklesu úmrtí v ČR. Předejte informaci o vyšetření dál a inspirujte své blízké ke včasné péči o sebe sama.

Malý doktor ve Vaší lednici

Ve Wild & Coco vytváříme funkční potraviny, které si prevenci vezmou na starosti s Vámi – stačí jejich pravidelná konzumace. Mezi naše největší probiotické hvězdy patří Biotic Cocofír složený z rozmixované dužiny, vody z mladého kokosu a 30 bakteriálních kmenů. Stará se o správné fungování střevního mikrobiomu a zlepšení celkové imunity organismu. Podpořte své zdraví i činnost VIZE 97 a dopřejte si jej v příchuti natural, mango nebo višeň a to klidně rovnou v litrovém balení. Déle vydrží a udělá radost trávení celé rodiny.