Zpět

E-book Pro maminky je venku!

Trojnásobná matka a nedílná součást Wild & Coco Kateřina Rae propojila své mateřské zkušenosti, osobní zkoumání střevního mikrobiomu a názory odborníků, aby pro Vás připravila něco jedinečného: e-book Pro maminky! Stáhněte si jej zdarma na tomto odkazu a pochopte, co se děje v těle maminky a dítěte. A kdo ví, možná zpětně porozumíte tomu, co se dělo ve Vás samotných v prvních rocích života.

Před devíti lety jsem stála s těhotenským testem ve vinárně celá opařená a ve 21 letech zcela nepřipravená na ten velký přelom, který se měl stát. Připadala  jsem si tak sama v tom velkém novém světě. Vše začalo být jinak a já se potýkala  s velkým množstvím AHA momentů.

 

Pokud jste žena a matka zároveň je dost možné, že se v této ukázce z našeho e-booku poznáváte. Ne že by nám okolí neposkytovalo dostatek informací – v těhotenství a mateřství jsou všichni kolem tak trochu experti. A to ani nemusíte začít googlit. Rady a tipy jak se stravovat, oblékat, chovat i přemýšlet proudí k těhotným ženám a novopečeným maminkám ze všech stran. Kamarádky, sestry, paní na ulici, maminka, tchýně, babička i dědeček.  

Nezahltit – inspirovat

Přesně o to nám jde. Proto se Kateřina v e-booku Pro maminky úzce věnuje propojení mateřství, těhotenství a prvních let života dítěte v kontextu střevního mikrobiomu. Získáte stručné a přesto výživné informace o všem, co se hodí o fascinujícím světě střevní dětské mikroflóry vědět.

Čekají Vás tato a další témata:

  • Jakou roli hraje střevní mikrobiom u novorozenců a kdy začíná jeho utváření?
  • Jak velký vliv má mateřské mléko na střevní mikrobiom miminka?
  • Jak souvisí rýma, ekzémy, častá nachlazení a další opakující se problémy miminka se stavem mikrobiomu? 

A co pro sebe mohou udělat maminky, aby pro ně mateřství nebylo utahaným přežíváním ze dne na den, ale opravdu smysluplně stráveným obdbobím života? I na to jsme v e-booku mysleli. Neváhejte načerpat inspiraci ještě dnes!

E-book Pro maminky si můžete stáhnout ZDE.

Užijte si každou jeho stránku.