Sweets, ice cream

Pečený jogurt s borůvkami

Snídaně, se kterou provoníte celou domácnost a překvapíte všechny, pro které ji připravíte. I sebe sama! Pečený jogurt může být i jednoduchou a zdravou variantatou dezertu. Připraveni ochutnat něco nového?

Číst celé →

Mango overnight oats

Chuťově vděčné a sezónně variabilní overnight oats jsme tentokrát zkombinovali s naším mangovým Biotic Cocoguardem a lyozilizovaným ovocem. Zapojte do přípravy i děti a nechte je, ať si svoji skleničku naplní dle fantazie! 

Číst celé →

Chia-kokosová mléčná rýže

Že vám zbyla rýže ze včerejšího oběda? Výborně, tak to máte základ na lahodnou snídani! Ale i kdyby nezbyla, pojďte tuhle rýžovou kaši vyzkoušet. Je jednoduchá, krémová, tělu dodá sílu na celý den a dá se krásně variovat se sezónním ovocem.

Číst celé →

Borůvkové tofu knedlíčky

Vyzkoušejte low-carb a veganskou variaci na ovocné knedlíky, která se perfektně hodí na nedělní brunch. Tofu knedlíčky jsou plné bílkovin a příprava může zabrat jen 30 minut. 

 

Číst celé →

Velikonoční veganské brownies

Připravte svým přátelům či rodině tuto čokoládovou radost (nejen) k oslavám jara. Veganské brownies slazené xylitolem můžete připravit i v sugar-free verzi a dozdobit čímkoliv, co vás napadne.

Číst celé →

Upečte si s dětmi jednoduché veganské muffiny!

Tento dezert je ideálním receptem pro děti či neohlášené návštěvy. Můžete do nich použít jakékoliv sezónní nebo mražené ovoce. My si vybrali čerstvé jahody.

Číst celé →

Zdravější varianta tradičního Apple Crumble

Apple Crumble je kouzelný ve své jednoduchosti i schopnosti přenést nás svou vůní do nostalgických, podzimně-zimních chvilek. Ale dá se připravit i během léta se sezónním a bobulovitým ovocem. My pro vás vytvořili veganskou variantu s vločkami.

Číst celé →

Pikantní kaše s proteinem a sezónním ovocem

Zapojte do snídaně to, co právě roste na stromech (nebo vyčkává v zavařovačkách) a obohaťte svou ovesnou kaši s pikantní Pepper..Caramelade a jedlými květy. Nabídněte i svým nejbližším – uvidíte, že přehodnotí svůj pohled na ovesné kaše.

Číst celé →

Cookies z kokosové mouky s datlovou náplní

Tyto jednoduché a bezlepkové sušenky bez cukru se můžou stát variantou nedělní radosti ke kávě nebo zdravou alternativou vánočního cukroví. Datlová náplň jim dodá neodolatelnost a kokosová mouka skvělé výživové hodnoty.

Číst celé →

Veganský čokoládový dort z dýně

Znáte takové ty poctivé, čokoládové dezerty s vláčnou texturou a chutí, která se po prvním soustu rozlehne po celých vašich ústech? Pokud přesně víte, o čem je řeč, zřejmě už klikáte na celý recept. Naučte se připravovat jednoduchý a veganský ganážový dort z máslové dýně. Ano, z dýně!

Číst celé →

Raw Lamington Cake

Tradiční australský Lamington Cake už sám o sobě vzbuzuje chutě i zájem. A co teprve jeho RAW varianta! Dezert se perfektně hodí jako narozeninové překvapení nebo gesto lásky pro milované. Váš mixér se při něm pěkně zapotí, ale výsledek opravdu stojí za to.

Číst celé →

Kokosová mléčná rýže

Tahle dobrota rozhodně patří na seznam svátečních a víkendových snídaní i mezi „comfort foods“. A děti? Ty si tuto variantu mléčné rýže zamilují po první lžičce. 👶

Číst celé →