• Essential Protein 30 kapslí
  • Essential Protein 30 kapslí

Essential Protein 30 kapslí

Bílkoviny jsou jednou ze tří klíčových makroživin a základním stavebním kamenem všech buněk a tkání. Esenciální aminokyseliny obsažené v Essential Proteinu jsou význačné tím, že je naše tělo nedokáže produkovat samo, a tak je musíme doplňovat stravou.

 

Náš Essential Protein dodává účinně a efektivně v optimální podobě a dávce tělu potřebné zdroje pro tvorbu bílkovin, pomáhá tak při zvýšené potřebě nebo nedostatku bílkovin v těle. Při sportu, budování svalové hmoty, pro re-kompozici tělesné hmoty při hubnutí nebo pro snížení hladiny stresu je zkrátka ideální společník.

 

Díky optimálnímu profilu aminokyselin (Human Amino Pattern), který je uzpůsoben přesně pro lidský organismus, dosahuje Essential Protein využitelnosti 99 % s minimální zátěží pro trávení. To znamená, že při konzumaci Essential Proteinu tělo zbytečně nezpracovává látky, které stejně nakonec nevyužije a vyloučí. Mimo jiné i proto je Essential Protein obzvlášť vhodný pro ty, kteří trpí obtížemi při trávení proteinů obsažených v běžné stravě.

 

Navíc jedna tableta umožňuje tělu díky krystalické formě aminokyselin a jejich přesnému poměru vytvořit až 7krát více proteinů než běžné zdroje proteinů. Díky ideálnímu poměru esenciálních aminokyselin v Essential Proteinu nedochází v těle při jeho trávení v takové míře k rozkladným procesům vedoucím ke vzniku močoviny, což má za následek podporu zdraví i regenerace organismu.

Zjistit více ↓
188 Kč
Skladem, předpokládané doručení: 1. 2. 2022
Možnosti dopravy

Essential Protein je vyroben fermentací luštěnin speciálními bakteriálními kulturami, je tedy přirozeně veganský, zcela bez cukru, příchutí a přidaných látek. Vyrábí se bez genetického inženýrství. Je zcela plnohodnotným nástupcem našeho dřívějšího produktu, Smart Proteinu.

 

Veškeré diety a půsty, vysoce intenzivní tréninky nebo změna stravování a celého životního stylu jsou s Essential Proteinem výrazně jednodušší a efektivnější. 

Dopřejte svému tělu regeneraci a péči, jakou si zaslouží.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte v chladu a suchu. 

Příbalový leták ke stažení zde

 

Výroba a složení Essential Protein 30 kapslí

  • L-Leucin - 196,4mg 
  • L-Valin - 165,7 mg
  • L-Isoleucin - 148,3 mg
  • L-Lysin - 142,9 mg
  • L-Fenylalanin - 128,9 mg
  • L-Threonin - 111,1 mg
  • L-Methionin - 69,9 mg
  • L-Tryptophan - 36,8 mg

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi