Zpět

Jak chutnají dobré záměry?

Sladce i pikantně! Představujeme Vám Pepper..caramelade zrozenou z BIO kokosové dužiny od Wild & Coco a červeného Kampotského pepře od .pepper..field! Každé balení obsahuje ty nejlepší suroviny a nadšení, které stálo při vzniku obou společností. Pepper..Caramelade rázným krokem vybočuje z řad ořechových másel a sladkých pomazánek.

Jak toto propojení kokosu a pepře vůbec vzniklo?

Nebyla to náhoda ve stylu vaření pejska a kočičky – začalo to uvědoměním, že Wild & Coco sdílí s .pepper..fieldem stejné hodnoty, smysl pro férový obchod a úctu k zemím, ze kterých hlavní suroviny pocházejí. .pepper..field je jedním z největších exportéru certifikovaného Kampotského pepře na světě, který se svou nenahraditelností staví na úroveň šampaňského z Champagne nebo parmazánu z Parmské provincie. Cílem .pepper..field je podpora malých rodinných farem a zajištění udržitelného rozvoje těchto fair trade pěstitelů. 

A (nejen) v tomto bodě se s nimi potkáváme! Wild & Coco je v úzkém napojení na thajské rodinné farmy, které pro nás pěstují BIO kokosy a díky tomu si zajistí stabilní příjem.

Pepperfield a Wild & Coco

Chuťová záhada

Vedle červeného Kampotského pepře a BIO kokosové dužiny jsme do každé skleničky přidali vděčnost a záměr, abyste si ji užili tak trochu jinak! V jakých rolích Pepper..caramelade směle obstojí?

Zálivka na salát

Stačí přidat citronovou šťávu, olej, tahini…

Marináda

Na tempeh, tofu nebo jinou bílkovinu!

Prohřívací kaše

Za tepla pomazánka krásně povolí a propojí v misce vločky, oříšky i ovoce.

Oslnění společnosti

Zapojte Pepper..carameládu do přípravy občerstvení pro přátelé! Čekají Vás příjemně udivené výrazy a věta Potřebuju recept!

Propojení

Pepper..caramelade můžete zjemnit probiotickou coco majonézou nebo kokosovou kešu pomazánkou

Tak směle do toho a neváhejte do ochutnávky zapojit i ty, kteří nejsou na sladké! Po první lžičce začnou váhat. Pepper..carameladu zakoupíte ZDE.