Zpět

Máme bistro!

Dlouho jsme toužili po prostoru, ve kterém bychom se s Vámi potkávali naživo a přinášeli Vám ochutnávku lahodných a funkčních produktů. Naše touha se potkala s představou společnosti Vitalvibe a společně jsme vytvořili VIBE – bistro, obchod a místo k setkání propojené se zážitkovou gastronomií. Stavte se za námi do Karlína!

Dvě společnosti, jedna vize

Jak propojení s Vitalvibe vzniklo? Zcela přirozeně. Tato naše brněnská rodina má k našim srdcím už dlouho blízko a společně se potkáváme v záměru přinášet vitalitu a radost ze života skrze potraviny. V představách máme jasný obraz zdravých lidí žijících kvalitní a spokojený život na stejně spokojené planetě. Pro někoho utopie, pro nás a Vitalvibe mise.

Asi před rokem jsme si společně uvědomili, že nechceme být jen schovaní za e-shop. Chceme se potkávat s těmi, kteří nás mají v lednici, spižírně a nákupním košíku pravidelně – s Vámi. Přijďte si povídat (nejen) o jídle, přijímat a předávat inspiraci a společně tvořit příběh bistra VIBE. A vlastně i jeho menu! S Vaší zpětnou vazbou a přáními jej určitě dotáhneme k dokonalosti.

Portfolio funkčních probiotických výrobků WILD & COCO se v bistru VIBE krásně doplní kvalitními superfoods, suplementy a dalšími produkty od Vital Vibe, se kterými své tělo vyživíte do poslední buňky. VIBE najdete na Sokolovské 73/63.

Atmosféra radosti

Pokud znáte brněnský obchůdek VitalVibe tak víte, že to mají krásné a člověk by tam zůstal klidně hodinu. Přesně tento efekt jsme chtěli vzbudit i v bistru VIBE, které propojuje jak ducha a přístup obou společností, tak citlivý a osvěžující designérský přístup. 

Co tu máme dobrého?

Začínáme se superfood smoothies, která Vás zasytí víc, než možná čekáte. Hodí se na snídani i k obědu, nezaplácnou a doplní energii na zbytek pracovního nebo jakéhokoliv jiného dne. Vedle vyšperkovaného smoothie menu u nás nakoupíte produkty WILD & COCO a Vitalvibe. S jejich výběrem a užíváním Vám tu poradíme, nebojte.

Co na to WILD & COCO?

Pokud jste někdy potkali našeho zakladatele Atreye, pravděpodobně v ruce držel lahev plnou něčeho barevného. Na 100 % to bylo superfood smoothie, na kterých funguje už 15 let. Jeho radost z toho, že s Vámi bude moci prostřednictvím smoothie menu sdílet své nadšení z této potraviny tak bylo opravdu velké. A my ostatní ve WILD & COCO se těšíme, že budeme mít svůj první „meeting point“ a prostor, ve kterém se s Vámi můžeme potkávat.