• Balíček Mindfulness

Balíček Mindfulness

Tohle je vaše zkratka k harmonii, pomocník při začátcích s meditací a okamžitá podpora v intenzivních životních chvílích. Balíček Mindfulness jsme sestavili tak, aby se postaral o zdraví vaší duše i těla a zbystření vnitřního zraku. Uvnitř najdete brýle Mindfold, zajišťující očím absolutní tmu, předplatné meditační aplikace Synctuition, ceremoniální kakao Wild Cacao Ceremony a jedinečný suplement Essential Protein

Více informací o produktech najdete v popisu níže.

TIP: Pořiďte balíček jako dárek a věnujte jej těm, kteří si právě teď zaslouží pohladit na duši. 

Zjistit více ↓
1 399 Kč
Za tento produkt získáte 69 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně 3. 7. 2024.
Možnosti dopravy

Váš vnitřní svět si zaslouží tu nejlaskavější péči.

Péči, ke které občas stačí zavřit oči a dopřát si pár chvil jen pro sebe sama.
S balíčkem Mindfulness se naučíte si tento čas dopřávat pravidelně, vybudujete si zdravé návyky pro podporu duševního klidu a své tělo podpoříte kvalitními aminokyselinami a ceremoniálním kakaem. Připraveni na cestu do sebe sama?

V balíčku Mindfulness najdete:

Synctuition 
Tato nadčasová aplikace nabízí skvělé prostředí pro zklidnění mysli, rozvíjení meditační praxe, napojení se na vlastního ducha a intuici. Čeká vás meditační rozhraní s 3D hudbou a zvuky, které pomohou se zklidněním a odpojením se od vnějšího světa. Pomocí prospěšných frekvencí pomůže „vyladit“ mozek na prospěšné a léčivé vlny a v aplikaci najdete také vedená dechová cvičení.

Brýle Mindfold

Jedná se o velmi pohodlnou masku na oči, která k nim nepropustí ani paprsek světla a umožňuje dostatek prostoru na mrkání. Díky takto podpořené smyslové deprivaci pomohou brýle posílit vnitřní zrak a umožnit plné ponoření do nitra. Brýle Mindfold je skvělé mít po ruce také na cestách, kde kdykoliv a kdekoliv zajistí očím absolutní a regenerační tmu.

Essential Protein 

Essential Protein je krystalicky čistá forma 8 esenciálních aminokyselin s 99% využitelností pro tělo. Díky tomu Essential Protein přináší nový způsob, jak efektivně a chytře doplnit bílkoviny. Usnadňuje život vám i vašemu trávení a ledvinám. 

Wild Cacao Ceremony

Směs Wild Cacao Ceremony obsahuje organické kakao od drobných pěstitelů v peruánské Amazonii, ke kterému je přidán ten nejjemnější cukr z kokosových květů z Bali. Díky tomu má laskavější chuť a hodí se tak i pro kakaové začátečníky.


TIP: Zabalte balíček do naší kvalitní bavlněné tašky a věnujte jej někomu, kdo si už dlouho přeje začít s meditacemi!

Hodnocení

Vladimír 4. 12. 2023

Hledal jsem originální dárek a díky vám jsem ho našel. Vlastně uvažuju, že si jeden taky nadělím.)

5,0
1 hodnocení
Napište recenzi