Státní svátek 28.10. - Nedoručujeme a neodesíláme

Natural Primebiotic Cocoguard BIO

399 Kč
399 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Fermentovaný výrobek z mladého kokosu, s vysokou koncentrací probiotik a jemně krémovitou strukturou. Je vhodný pro ty, kdo chtějí spojit příjemný chuťový zážitek s posílením střevní mikroflory.

Cocoguard je alternativa jogurtu vyrobená pouze z mladého kokosu, probiotik a kokosové vody. Nic víc. V mladém kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských probiotických kultur. Díky přírodním vlastnostem mladého kokosu má lahodnou jemně kyselou chuť. Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Je přirozeně bez cukru a hodí se pro nízkosacharidovou dietu i pro paleo životní styl. Spojuje zážitek, každodenní rituál a zdraví.

 

Zjistit více ↓

O produktu

Obsahuje v každé skleničce přes 800 miliard probiotických kultur, společně s prebiotickou vlákninou  galactomannan, která jim ve střevech poskytne optimální výživu.

Pro zájemce o domácí výrobu dodáváme též sadu pro vlastní výrobu Cocoguardu.

 

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C. Trvanlivost je minimálně 14 dní od data dodání.

Objem: 1 000 g

Složení

Mladý kokos rozemletý* 100 % (dužina z mladého kokosu* 60 %, kokosová voda* 40 %), bakteriální kmeny Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus NCFM, L. bulgaricus LB44, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. plantarum. *V bio kvalitě.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Kokosové Raw tyčinky

Raw kokosové tyčinky, které se vždy hodí mít po ruce. Svačinka, dezert nebo…

Číst celé →