• Ochutnávkový balíček Biotic Cocoguard

Ochutnávkový balíček Biotic Cocoguard

Lahodné probiotické trio ve výhodném balení! Ochutnejte všechny příchutě Biotic Cocoguardu a zajistěte svému mikrobiomu funkční snídani na 3 dny. Praktický kelímek oceníte také na cestách a kdekoliv, kam se hodí mít připravenou probiotickou svačinku.

Toto výhodné balení obsahuje 3 × 150 g Biotic Cocoguardu v příchutích mango, višeň a Young Coconut se 14% slevou! Která z nich si získá vaše srdce?

TIP: Přidejte do své snídaňové misky vedle Cocoguardu také křupavou granolu bez lepku a mražené BIO ovoce! A pokud máte náladu na rozmazlování, dozdobte si své dílo také jedním z našich kokosových Spreadů.

Více o produktu najdete v tomto článku nebo v popisu níže.

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
129 Kč
Za tento produkt získáte 6 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně pozítří.
Možnosti dopravy

Vychytaná technologie, vyladěná chuť a probiotické účinky převtěleny do lahodného finále

Tenhle malý fermentovaný zázrak otevírá dveře (lednice) všem, kteří hledají prémiový, ale cenově šetrný produkt. Oproti Symbiotic Cocoguardu je Biotic chuťově stabilnější a obsahuje pouze přátelské bakterie bez doprovodu kvasinek, díky čemuž si v lednici v klidu počká i delší dobu.

Jak probíhá výroba Biotic Cocoguardu?

Po šetrné pasterizaci pyré z mladého kokosu přidáme naši probiotickou směs Superhuman posílenou o extra dávku Lactobacillu Reuteri a fermentujeme tak dlouho, až je krém přesně sladko-kyselý. Každý kus obsahuje miliardy probiotických bakterií. 

Časté otázky k produktu

 • Jak chutná? 
  Základní chuť (aneb Young Coconut) je sladko-kyselá s kokosovým aroma a krémovitou texturu. Dalšími příchutěmi je neodolatelné mango a jedinečná višeň.

 • Proč je kelímek nafouklý? 
  Zakulacené víčko je pouze důkazem, že produkt obsahuje přátelské bakterie připravené opečovat váš střevní mikrobiom. Obsah zůstává lahodný až do data spotřeby.

 • Čím to je, že jeCocoguard narůžovělý? 
  Stejně jako kokosová voda, i Cocoguard může být jemně růžový. Je to známka obsahu polyfenolů a tedy kvality.

 • Proč tvrdíte, že kelímek Cocoguardu nahradí 10 běžných probiotických kapslí?
  Podle našeho tržního průzkumu obsahuje běžná kapsle probiotik 10 mld CFU („Colony Forming Units“) a běžný jogurt z mléka 1 – 10 mld CFU na balení. Naše Cocoguardy začínají na 100 mld na balení a pokračují až na 200 mld CFU.

Složení Ochutnávkový balíček Biotic Cocoguard

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi