Zpět

Předplaťte si nás!

V našem kokosovém ráji vyrostla velká novinka: věrnostní program s variantami předplatného, možností výhodnějších nákupů a spoustou krásných odměn. Jste připraveni mít WILD & COCO v každodenním životě?

Pro koho se předplatné hodí?

Věrnostní program je ideální pro ty, kteří nás chtějí mít v lednici pravidelně, ale výhodněji. Pravidelnost je totiž tím, co u našich produktů dává největší smysl – s WILD & COCO snídaní přibíhají do Vašich střev miliardy prospěšných bakterií, které se starají o Váš mikrobiom, imunitu, náladu a celkovou vitalitu. A tyhle vlídné bojovníky je nejlepší mít po ruce každý den.

Mnozí si však naše Cocofíry a Cocoguardy dopřávají svátečně a to z prostého důvodu: cena. Ano, víme, že naše výrobky nepatří mezi nejlevnější. Za vyšší cenou stojí vysoká kvalita, dobré zdroje a ctění ekologických i etických aspektů výroby. Zkrátka hodnoty, kterých se nechceme vzdát. A tak, abyste se nás nemuseli vzdávat zase Vy, vznikl věrnostní program, se kterým získáte až o 20 % více Cococreditů každý měsíc.

Jak předplatné funguje? 

Při volbě předplatného si vyberete částku (od – do), kterou Vám každý měsíc nahrajeme na Wild & Coco účet ve formě Cococreditů. Vytvořili jsme pro Vás hned 3 druhy členství:

BASIC

1 000–3 000 Kč měsíčně
Cococreditový bonus 12 %

INFLUENCER

3 000–5 000 Kč měsíčně
Cococreditový bonus 16 %

PROFESSIONAL

5 000–10 000 Kč měsíčně
Cococreditový bonus 20 %

Spolu s bonusovými Cococredity získáte hned několikrát dopravu zdarma, nabídku přednostního ochutnání novinek a časem přibude i možnost vrácení lahví a sklenic. Za každého předplatitele navíc měsíčně věnujeme 1 % na dobročinné účely! Tak co – těšíte se do naší velké kokosové rodiny?

Více zjistíte ZDE.