Zpět

Proč nakupovat naše produkty přímo na e-shopu?

Nejnižší ceny, nejvyšší kvalita, bonusové Cococredity za každý nákup a šetrná ekologická doprava až k vašim dveřím klidně hned v den objednávky. Snažíme se zkrátka udělat maximum pro to, aby cesta našich produktů k vám byla co nejplynulejší a aby se produkty nemusely nikde zbytečně zdržovat. Od nás k vám totiž cestují přímo z výroby vždy 100% čerstvé.  Posíláme je ekologickou chlazenou dopravou, nebo ve speciálních termoboxech, kde vydrží krásně chlazené.

Investice do zdraví a spokojenosti

Náš web není zdaleka jen e-shop s jídlem, ale najdete tam pozvánky na akce, edukativní texty i doplňkové předměty či třeba předplatné aplikace Synctuition. Takový mix pohromadě v žádné zdravé výživě na světě nenajdete. A pořád přibývá něco nového. I proto Vás chceme motivovat k tomu, abyste k nákupu u nás nepřistupovali jen jako k nákupu, ale jako k investici do svého zdraví. Jak na to? 

Registrujte se, staňte se členem naší kokosové party a sbírejte Cococredity! Kdo by rád nedostával dárky? A co teprve takové, které si můžeme sami vybrat… Tak přesně tak fungují Cococredity. Investujeme do Vás 10 procent Vaší celkové investice, kterou dokončíte skrze náš e-shop. Za investovanou tisícovku tak získáte stovku zpátky na další nákup. Tak to zkuste! Cococredity mají životnost rok. 

Je pro nás důležité dávat zpět to, co sami čerpáme. Co nevidět spustíme službu předplatné, ke kterému Vám darujeme 21 % zpět. Systematicky do předplatného taky zapojíme charitativní projekt. Vše Vám brzy objasníme, věřte, že se máte na co těšit.

Dva expresy a dvě desítky odběrných míst

A jak Vám objednané zboží doručíme? K naší stálici, dopravci Gibon, jsme přibrali společnost BEVY, která doručuje zboží ve večerních hodinách zcela bez hluku a bez emisí. Jezdí totiž pouze elektrickými vozy. Zatím tedy pouze po Praze. Proč další dopravce? Šetrnější doprava k životnímu prostředí nám dává smysl. Jasně, elektrická auta v tuto chvíli nejsou cestou z klimatické krize, ale mají namířeno tím správným směrem - k udržitelnosti. A v tom je naše cesta společná.

Zboží Vám doveze kurýr zdarma již při objednávce nad 1500 Kč

Je těžké Vás doma zastihnout?

Pokud patříte mezi ty, kteří se doma sotva otočí a už zase někam běží, pak možná nahánění s kurýry nebude to pravé pro vás. Skočte si pro objednávku do odběrného místa kdykoliv máte čas. V Česku jich máme nyní již osmnáct a další přibývají!

Zboží Vám doveze na odběrné místo zdarma již při objednávce od 750 Kč