Zpět

Rozrostli jsme se o produkty Powerlogy!

Nabídka e-shopu WILD & COCO se neustále zpestřuje a to nám dělá radost. Růst jako takový je totiž krásnou a živou energií. A tentokrát jsme pro vás za humny naší výroby našli něco jedinečného: produkty Powerlogy. S touto společností sdílíme lásku k funkčním potravinám, názory týkající se životosprávy a touhu předat vašemu tělu to nejlepší v podobě kvalitní stravy. 

Za Powerlogy stojí zakladatel Dušan Plichta, kterého k vybudování firmy inspirovala osobní fascinace funkčními potravinami, zkušenosti se stravováním a pozorování toho, co člověk opravdu potřebuje pro to, aby byl zdravý. Dušan se věnuje rozvoji lidského potenciálu přes životosprávu těla a mysli už několik let. A svoji vizi dostává k lidem právě přes potraviny, díky kterým lze svůj život zkvalitnit a snáze tak realizovat vlastní životní potenciál. Vedle Dušana za Powerlogy stojí také jeho žena Lucia.

Méně je často více

Powerlogy si stojí za kvalitou a čistým složením produktů. Vyvíjí vlastní receptury podle přísných standardů kvality a na trh přináší specifické a originální produkty s čistou chutí, které dodávají stejně čistou energii. Nepropagují žádný konkrétní výživový směr a produkty Powerlogy se hodí pro všechny, kteří hledají 100% kvalitu a podporu aktivního životního stylu. Ve složení výrobků Powerlogy proto převládají vysoce stabilní a čisté tuky, kvalitní a stravitelné proteiny a bezlepkové sacharidy s postupným uvolňováním energie.

Jaké radosti od Powerlogy najdete na e-shopu WILD & COCO?

Naše chuťové buňky i tělo nadchly tyto zdroje síly: 

100% BIO kakao ve výběrové kvalitě z bobů pěstovaných v peruánské oblasti St. Martín poblíž amazonského deštného pralesa Pomabamba. Zpracovávají se podle indiánské tradice minimálních zásahů do suroviny.

Jeho využití je široké: na snídani, do smoothie, na pečení nebo jako rychlá funkční svačina či dezert během dne. Boby a kakaová hmota, kterou jsou základem tohoto kakaa, získali gurmánské ocenění Great Taste Awards.

Cacao Ceremony Powerlogy

První káva v nabídce WILD & COCO! Díky zvolenému způsobu zpracování a šetrnému pražení byly odbourány nežádoucí kyseliny a zachováno maximum esenciálních olejů, které obsahují antioxidanty. Zrna jsou pomalu pražená na střední stupeň s laboratorními testy kvality. Káva se pěstuje v nadmořské výšce 1400 m na plantáži zvané Andalusie. Ale pokud máte citlivější žaludek, kápněte si do kávy pár kapek organického MCT oleje na jeho ochranu.

Výběrová 70% BIO čokoláda Bean-to-Bar! To znamená, že kakaové boby v této dobrotě se praží, melou a zpracovávají přímo v Powerlogy výrobě na Slovensku. A vedle bobů na vás v čokoládě čekají křupavé lískové oříšky. 

Tyčinka plná síly z pravé bílé čokolády z kakaového másla doslazená třtinovým cukrem a vylepšená protizánětlivou kurkumou. Je vhodná i pro vegany a i jedince s histaminovou intolerancí a ve WILD & COCO ji vnímáme jako ideální rychlou svačinu pro pracovní dny, kdy potřebujete zapojit mozek na plné obrátky.

Speciálně extrahovaný a organický MCT olej dodá tělu a mozku rychlou energii. Obsahuje pouze nejúčinnější triglyceridy se středně dlouhým řetězcem C8 a C10. Powerlogy Organic MCT Oil obsahuje čistý olej v BIO kvalitě, bez umělých konzervačních látek.

Jak MCT olej používat?

Můžete si jej přidat do kávy, koktejlů, dezertů nebo salátů, abyste zlepšili produkci energie a spalování tuků. MCT olej nejčastěji používají lidé pro podporu duševní výkonnosti a jako náhradu krátkodobé energie z cukrů nebo sportovci pro získání dodatečné energie a urychlení regenerace.

4