Zpět

Vánoční dárek pro planetu i pro Vás

Naší hlavní hodnotou je blaho nás všech a planety Země. Proto jsme se rozhodli vytvořit Zelený týden.
 
Asi víte, že prostřednictvím  organizace Prales dětem vykupujeme půdu v deštném pralese v Indonésii, kterou pak Prales dětem chrání před vykácením a před pytláky.
 
S každou objednávkou také společně podporujeme naše malé farmáře, kteří pro nás pěstují kokosy v bio kvalitě a udržují přírodní kokosové háje. Společně tak pomáháme udržovat a zlepšovat kvalitu jejich života. V první části našeho krátkého videa uvidíte, odkud pocházejí naše drahocenné suroviny. 
 
Ve vybraných týdnech (například od 29.11. do 6.12.2020) za každou Vaši maloobchodní objednávku nad 1500 Kč koupíme 10m2 deštného pralesa. Nakupujete-li velkoobchodně, koupíme 10m2 deštného pralesa za každou objednávku nad 3000 Kč. Ozveme se Vám SMSkou v následujícím týdnu, zda chcete zaslat dárkový certifikát k Vámi zakoupenému pozemku v pralese a s jakým textem. Akce se týká maloobchodních objednávek.
 
Znáte také ten zákon, že kam směřujeme svou pozornost, to živíme? Proto podporujeme malé farmáře, charitu a Zelené týdny namísto slev a černých pátků. 
 
Že je náš prales opravdu krásný a divoký, o tom se přesvědčíte v druhé části našeho krátkého videa.  
 
Přidejte se k nám a dávejte dárky naší planetě.