• Zachraňte: Biotic Cocoguard Young Coconut 400g

Zachraňte: Biotic Cocoguard Young Coconut 400g

Velký kelímek Biotic Cocoguardu představuje velkou radost pro Vaše trávení i chuťové buňky. Každou snídani doprovodí jemnou kokosovou chutí, krémovou texturu a probiotickou péčí několika miliard přátelských bakterií. Zkuste ho z kombinovat s naší křupavou granolou nebo mraženým BIO ovocem!

 

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED ZACHRAŇTE
101,91 Kč
Za tento produkt získáte 5 cococreditů

Vychytaná technologie, vyladěná chuť…

…a probiotické účinky převtěleny do lahodného finále: Biotic Cocoguardu.
Tenhle malý fermentovaný zázrak otevírá dveře (lednice) všem, kteří si nás kvůli ceně nemohli dopřát pravidelně. Cenu jsme snížili jak jen to šlo aniž by nějak utrpěli kvalita i funkčnost produktu.


Oproti Symbiotic Cocoguardu je Biotic chuťově stabilnější a obsahuje pouze přátelské bakterie bez doprovodu kvasinek. Díky tomu si v lednici klidně počká na svou chvíli o něco déle.

 

Vznik

Po šetrné pasterizaci pyré z mladého kokosu přidáme naši probiotickou směs Superhuman posílenou o extra dávku Lactobacillu Reuteri a fermentujeme tak dlouho, až je krém přesně sladko-kyselý. Každý kus obsahuje miliardy probiotických bakterií.

 

Jak chutná? 

Základní chuť (aneb Young Coconut) je sladko-kyselá s kokosovým aroma a krémovitou texturu. Dalšími příchutěmi bude neodolatelné mango a jedinečná višeň. A víte co? Brzy trojici Young Coconut, mango a višeň doplní i Chia Vanilla!

 

Je kelímek nafouklý? 
Tak to máte zdravý a živý Cocoguard! Nebojte se zakulaceného víčka a kelímku: jsou pouze důkazem, že produkt obsahuje přátelské bakterie připravené opečovat Váš střevní mikrobiom. Obsah zůstává lahodný až do data spotřeby.

 

Složení Zachraňte: Biotic Cocoguard Young Coconut 400g

Püree aus junger Kokosnuss* 70% (Kokosnussfruchtfleisch* 80%, Kokosnusswasser 20%*), gefiltertes Trinkwasser, Mischung aus Superhuman Bakterienstämmen.*In Bioqualität.

BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED ZACHRAŇTE
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

pro 100 g

Energie 335 kJ / 80 kcal  
Fett 7,2 g  
davon gesättigte Fettsäuren 6,3 g  
Kohlenhydrate 1,7 g  
davon Zucker <1,7 g  
Ballaststoffe 3 g  
Eiweiß 1 g  
Salz <0,0 g  

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi