• Novinka

Černý rybíz BIO (mražený)

99 Kč
99 Kč/za kus

Vysoce kvalitní černý rybíz v bio kvalitě, který parádně zpestří jakoukoli snídani, dezert, ovocný salát či smoothie. Černý rybíz má sladkokyselou chuť, což z něj dělá osvěžující ovoce, které si můžete dopřát i jako zdravou svačinku. Díky šetrnému zamražení si zachovává svou čerstvost, a je tedy ideálním zdrojem cenných živin v průběhu celého roku.

 

Zjistit více ↓

O produktu

Šťavnaté a lahodné bobulky černého rybízu mnozí z nás v dětství otrhávali z keříčku na zahrádce nebo si je vychutnávali v koláči od babičky. Chcete si tyto krásné chvíle připomenout, ale nevíte, kam pro rybíz? Není nic jednoduššího, než se vydat do mrazáku! Náš bio černý rybíz je ručně sbíraný, tříděný, omývaný a následně šetrně zamražený, aby si udržel svou čerstvost a unikátní chuť i vůni. Díky tomu chutná jako právě utržený a ponechává si veškeré své cenné látky.

Tento lahodný černý rybíz potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale i vaše tělo. Bobulky černého rybízu jsou unikátní svým mimořádně vysokým obsahem vitaminu C. Kromě toho je černý rybíz vhodným zdrojem rozpustné i nerozpustné vlákniny, díky čemuž se ideálně hodí k našim fermentovaným produktům - přátelské bakterie obsažené v našich Yoguardech a Keefirech totiž vlákninu přímo milují, jelikož je pro ně vhodnou potravou.

Tento bio černý rybíz je v raw kvalitě (bez ošetření vysokou teplotou) a není doslazený. Pochází z Polska.

Skladujte zmrazené při teplotě -4 do -18°C. Minimální trvanlivost je 2 roky od data výroby, je-li zboží uchováváno ve správných podmínkách. Po rozmrazení skladujte v teplotě do 5°C a spotřebujte do 4 dní. Po částečném rozmrazení je možné znovu zamrazit.

 

Objem: 250 g

Složení

100 % Bio černý rybíz

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Chlazená quinoa kaše s cocoguardem

Parádní osvěžující snídaně do tropických dnů? Jednu pro vás máme! Chlazená…

Číst celé →
SMOOTHIE & DRINKY

Matcha bubble tea

Kokosové mléko, matcha tea a maliny? I z toho může vzniknout letní osvěžující…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Cocoguardové mini dortíčky

Veganské cocoguardové dortíčky jsou nejen pastvou pro oko, ale i zážitkem pro…

Číst celé →