• Novinka

Bio maliny - mražené

99 Kč
99 Kč/za kus

Vysoce kvalitní maliny v bio kvalitě, které parádně zpestří jakoukoli snídani, dezert, ovocný salát či smoothie nebo poslouží jako zdravá svačinka. Díky šetrnému zamražení si zachovávají svou čerstvost a jsou tedy ideálním zdrojem cenných živin v průběhu celého roku.

Zjistit více ↓

O produktu

Šťavnaté, sladce voňavé maliny právě utržené z keříčku. Také na ně máte chuť? Pro čerstvé a lahodné maliny už nemusíte daleko, stačí sáhnout do mrazáku. Naše bio maliny jsou ručně sbírány, tříděny, omývány a následně šetrně jednotlivě zamrazeny, aby si udržely svou čerstvost a unikátní chuť i vůni. Díky tomu chutnají jako právě utržené a ponechávají si veškeré své cenné látky.

Tyto lahodné maliny potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale i vaše tělo. Jsou totiž významným zdrojem vitaminu C a díky bioaktivním složkám v nich obsažených mohou pomoci snížit riziko některých metabolických a kardiovaskulárních onemocnění.

Tyto bio maliny jsou v raw kvalitě (bez ošetření vysokou teplotou) a nejsou doslazovány. Pochází z Polska.

Skladujte zmrazené při teplotě -4 do -18°C. Minimální trvanlivost je 2 roky od data výroby, je-li zboží uchováváno ve správných podmínkách. Po rozmrazení skladujte v teplotě do 5°C a spotřebujte do 4 dní. Po částečném rozmrazení je možné znovu zamrazit.

 

Objem: 250 g

Složení

100 % Bio maliny

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Mandlovo-malinové tartaletky

Věděli jste, že se maliny mohou pyšnit mimo jiné vysokým obsahem vitaminu C?…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Jogurtovo-matchové dortíčky s bílou čokoládou

Milujete Matchu a naše prebiotické produkty? V tom případě si u těchto dortíčků…

Číst celé →